کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نوشته شاهین زند

 تاثیر کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج همراه با پشتیبانی ارائه می شود و کاملا به زبان ساده نوشته شده است. این کتاب برای افرادی می باشد که می خواهند همسر خود را برگردانند؛ همسری که طلاق گرفته است یا قصد طلاق گرفتن دارد. همچنین برای افرادی که می خواهند شخص مورد علاقه خود را بازگردانند تا با وی ازدواج کنند نیز مناسب است.

فرق نمی کند همچنان با وی در ارتباط باشید یا خیر، بلاک باشید یا در شبکات اجتماعی یکدیگر را دنبال کنید، به هر حال در هر موقعیتی که قرار داشته باشید تکنیک هایی مخصوص همان شرایط به شما ارائه می شود.

به عبارت دیگر حتی اگر با طرف مقابل در ارتباط نیستید یا قصد دارید او را بدون ارسال پیام برگردانید برای شما تکنیک هایی وجود دارد (  نگاه کنید به استراتژی ۳ لایه جذب عشق از راه دور).

این کتاب  توسط شاهین زند بر اساس بیش از ۴۰۰۰ مورد طی ۴ سال ارتباط تیم  نوین بینش با مراجعه ها و خوانندگان نوین بینش نوشته شده است ( نگاه کنید به شرح حالی از سوابق علمی شاهین زند). برای مدل سازی این تکنیک ها بارها آزمون و خطا صورت گرفته است و پس از اطمینان از نتیجه قطعی، تکنیک یا مدل مورد نظر به مراحل بازگرداندن عشق از دست رفته افزوده شده است

بازگشت به عشق و ازدواج با دیگر کتاب ها چه تفاوتی دارد

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج با هر کتاب دیگری که تا کنون خوانده اید متفاوت است!!!

زیرا مطالعه این کتاب قوانینی خاص دارد که بر اساس آموزش مطالعه محور است و باعث نتیجه قطعی می شود.

در کتاب بازگشت به عشق و ازدواج تمرین هایی وجود دارد که مثل تکالیفی برای بازگرداندن عشقمان است. این تمرین ها را لازم است برای رسیدن به هدف خود انجام دهیم زیرا یادگیری فقط منحصر به آگاهی و دانش نیست بلکه شامل مهارت نیز می شود. دقیقا مثل فردی که در ابتدا هنگام رانندگی نیاز دارد به همه جزئیات با دقت بسیار فکر کند تا بتواند خودرو را هدایت کند. اما پس از تمرین دیگر بدون نیاز به فکر کردن به جزئیات به صورت ناخودآگاه خودرو را هدایت می کند. در روانشناسی به مرحله یادگیری خودآگاه توانمندی خودآگاه و به مرحله اجرای ناخودآگاه، توانمندی ناخودآگاه می گونید.

هدف از این تمرین ها این است که شما نه فقط دانش و توانمندی خودآگاه را بیاموزید بلکه توانمندی ناخودآگاه را نیز بیاموزید و در نتیجه به راحتی بدون اینکه به جزئیات فکر کنید همیشه مهارت ها و ایده های ارتباطی به ذهن شما وارد شود و خود به خود آن ها را در زندگی خود اجرا کنید ( نگاه کنید به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه). در نتیجه نه فقط در بازگشت به عشق و ازدواج و پایان جدایی بلکه در همه مراحل زندگی می تواند تضمینی بر افزایش موفقیت های شما باشد. غیر از پاسخ به تمرین های کتاب، خود نیز می توانید نیازها و خواسته های خود را با پشتیبان در میان بگذارید تا مرتبط با آن ها محتوای و تمرین های بیشتری در اختیار شما قرار داده شود.

( نگاه کنید به چرا می توانیم به تیم نوین بینش اطمینان کنیم).

این کتاب همچنین از طریق آموزش مهارت هایی بر اساس روانشناسی به شما می آموزد چگونه از راه دور و بدون برقراری ارتباط مستقیم روی دیگران تاثیر مثبت بگذارید که باعث می شود طرف مقابل خود آغاز کننده شروع مجدد ارتباط با شما شود بدون اینکه خود متوجه شود اقدامی از سوی شما صورت گرفته است. این روش با تصویر سازی و یا خوش خیالی یا رویا بافی متفاوت است و بر اساس تکنیک های ارتباط غیر کلامی است که کاملا علمی بوده و با منابع اکادمیک و پژوهش های علمی اثبات شده است.

منابع

منابع این کتاب شامل:

روانشناسی عشق، دانش عصب شناسی،  نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، روانشناسی شناختی، متقاعد سازی بر اساس روانشناسی اجتماعی، روانشناسی غیر کلامی – زبان بدن، هیپنوتیزم، فیزیولوژی، روانشناسی وابستگی ،علوم روانشناسی رفتار، آناتومی بدن، روانشناسی ارتباط، تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق ( تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی) و تحقیقات علمی می باشد.

کافی است به سایت های دیگر نگاهی بیندازید تا خود متوجه شوید مطالب گفته شده در این کتاب منحصر به فرد بوده و در جای دیگری پیدا نمی شود.

برای اطمینان بیشتر از کیفیت و تاثیر کتاب می توانید به صورت رایگان مقالات نوین بینش را مطالعه کنید. اگر این مقالات توجه شما را جلب کرد پس کتاب ها شما را شگفت زده خواهد کرد.

استفاده صحیح از بازگشت به عشق و ازدواج

این کتاب برای افرادی که هدفی غیر از بازگرداندن همسر به ازدواج یا بازگرداندن شخص مورد علاقه با هدف ازدواج دارند نوشته نشده است.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج فقط مناسب افرادی است که به دنبال یک رابطه پایدار و همیشگی هستند. اگر قصد شما بازی با احساسات دیگران است از خواندن این کتاب منصرف شوید.

البته شکی نیست که خوانندگان ما هدفشان یک عشق واقعی با احساسی خالص است و نه فریب، تفریح و خوشگذرانی.

دلیل اینکه برای فروش این کتاب کمی حساسیت نشان داده شده است این است که این کتاب می تواند با اهداف منفی مورد استفاده قرار بگیرد.

تضمین 

همه کتاب های نوین بینش دات کام با تضمین بازگشت وجه ارائه می شود.

تضمین بازگشت وجه به این صورت است که اگر فردی از مطالعه کتاب های نوین بینش راضی نبود طبق قوانین و مقرارت نوین بینش می تواند درخواست بازگشت وجه بدهد.

اما آیا تضمین رضایت فردی به معنای تضمین رویداد های آینده است؟

خیر چنین تضمینی صادقانه نیست و اگر کسی پیدا شود و در مورد رویداد های آینده به شما تضمین بدهد خود نشانه ای است از تبلیغات فریب کارانه.

رویداد های آینده مثل سیل، زلزله، تصادف، بیماری و غیره می تواند از جمله عواملی باشد که پیشگویی آینده در مورد بازگشت عشق را غیر ممکن می کند.

اما اگر احتمالات نادر را در نظر نگیریم مطالعه این کتاب همراه با پشتیبانی می تواند یک نتیجه مطلوب را برای شما به همراه داشته باشد.

همچنین در کنار تضمین فوق، تضمین می کنیم محتویات این کتاب زندگی شما را تغییر می دهد و قطعا دانش شما را در مورد عشق ده برابر بیشتر خواهد کرد.

همچنین تضمین می کنیم تیم نوین بینش همه تلاش خود را می کنند که مطمئن شود شما نکات کتاب را به درستی فراگرفته اید که موفق به بازگرداندن همسر خود شوید یا شخص مورد نظرتان را با هدف ازدواج برگردانید.

( نگاه کنید به بازگرداندن عشق از دست رفته به صورت تضمینی)

اطمینان از خرید کتاب

نوین بینش دارای نماد اعتماد الکترونیک است پس با خیال راحت می­توانید پرداخت خود را انجام دهید.

برای اطمینان از نماد اعتماد الکترونیک می توانید به انتهای سایت نوین بینش مراجعه کنید.

فرمت این کتاب به صورت پی دی اف است که می توانید آن را در موبایل و همچنین در کامپیوتر مطالعه کنید.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج همراه با پشتیبانی فقط در صورتی در اختیار شما قرار