چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم

چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم بر اساس 40 تکنیک روانشناسی

در این مقاله منظور از چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم این است که چگونه پسری را با قصد ازدواج به خود علاقه مند کنیم. برای اینکه بدانیم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم باید با روانشناسی عشق آشنا باشیم زیرا از این طریق می توانیم تکنیک هایی را بیاموزیم چگونه پسری را در یک نگاه عاشق خود کنیم.

در دنیای پیچیده‌ی امروز، مهارت‌های برقراری ارتباط و جذب دیگران به خود، اهمیت ویژه‌ای دارند. عشق ورزیدن و عاشق کردن، فرایندهایی هستند که می‌توانند تأثیرات عمیقی بر روابط ما داشته باشند. اما آیا ممکن است در عرض یک روز پسری را عاشق خود کنیم؟ این ایده شاید در نگاه اول دور از ذهن به نظر برسد، اما با به کارگیری برخی از تکنیک‌ها و مهارت‌های ارتباطی، می‌توانیم شانس خود را در این زمینه افزایش دهیم.

اما قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشته باشید که عاشق کردن پسران در یک روز لزوما هدف اصلی نیست بلکه ایجاد یک رابطه پایدار هدف اصلی است (نگاه کنید به چرا می خواهیم پسری را در یک روز عاشق خود کنیم). هرچند پسران ممکن است در یک نگاه عاشق شوند اما ایجاد عشق عمیق و پایدار نیازمند زمان است.

در واقع همانطور که در مقاله قبلی خود به نام آیا عشق در یک نگاه واقعیت دارد توضیح داده ام، تکنیک هایی بر اساس روانشناسی عشق وجود دارد که به ما می آموزد چگونه در یک نگاه پسری را عاشق خود کنیم ( البته این عشق وقتی موفق است که به عشق عمیق تبدیل شود).

عاشق کردن دیگران موقعیت های مختلف

برای اینکه بهتر متوجه شویم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم باید بدانیم عاشق کردن دیگران متناسب با موقعیت صورت می گیرد. یعنی گاهی در محیط های اجتماعی یا ارتباط های گروهی فرصت برای عاشق کردن ایجاد می شود و گاهی در شبکات اجتماعی و از طریق چت کردن.

یادگیری چنین تکنیک هایی نه فقط در ارتباط حضوری بلکه به ما می آموزد چگونه در چت دلبری کنیم و پیام های جذب کننده ارسال کننده کنیم ( نگاه کنید به ۹ قانون برای دلبری با موبایل از راه دور).

بازگردیم به موضوع عاشق کردن و چذب پسران. با جست و جوی واژه ” چگونه دوست پسر خود را وابسته کنیم” یا ” چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم” با انبوهی از سایت ها مواجه خواهیم شد که نکاتی ساده و تکراری را در اختیار ما می گذارند.

اما امروز در نوین بینش می خواهم در مورد روش های ساده ای صحبت کنم که می تواند به ما یاد بدهد چه از طریق چت و چه از هر طریق دیگری چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم؛ روش هایی که جدید بوده و بر اساس روانشناسی عشق نوشته شده است و اگر انجام دهید نه تنها دیگران عاشق شما می شوند بلکه دوری از شما نیز سخت خواهد شد و باعث دلتنگی دیگران می شوید ( برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به چگونه دیگران را دلتنگ خود کنیم).

40 تکنیک برای عاشق کردن پسران

همانطور که در مقابله قبلی خود به نام پنج جمله ای که مردان عاشق شنیدنش هستند توضیح دادم این تکنیک ها فقط بخش کوچکی از مهارت های عاشق کردن دیگران است.

در ادامه فقط به بخش اندک و ساده ای از مهارت های ارتباطی در عشق اشاره می کنیم که توضیح می دهد چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم اشاره خواهیم کرد:

1. آراستگی ظاهری

همیشه تمیز و مرتب باشید. ظاهر آراسته می‌تواند توجه افراد را به سمت شما جلب کند.

2. اعتماد به نفس

اعتماد به نفس بالا نشان‌دهنده احترام به خود است و دیگران را به سمت شما جذب می‌کند.

3. رفتار متعادل

نه خیلی نیازمند و نه خیلی بی‌تفاوت به نظر برسید. استقلال و خودکفایی جذابیت شما را افزایش می‌دهد.

4. مثبت‌اندیشی و انرژی

نگرش مثبت و پرانرژی داشته باشید. افراد به طور طبیعی به سمت کسانی که حالت مثبت و شادابی دارند، جذب می‌شوند.

5. تماس چشمی

تماس چشمی می‌تواند ارتباطات عاطفی قوی ایجاد کند. اما به یاد داشته باشید که خیره شدن ممکن است نتیجه عکس داشته باشد².

6. در دسترس نبودن همیشگی

گاهی اوقات فاصله گرفتن و اجازه دادن به طرف مقابل برای ابراز علاقه می‌تواند موثر باشد. در دسترس نبودن همیشگی از مهمترین عواملی است که به ما کمک می کند بفهمیم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم.

7. خودتان باشید

سعی نکنید کسی دیگر باشید. اصالت و صداقت شما جذابیت شما را افزایش می‌دهد.

8. احترام به زندگی شخصی

به حریم شخصی و زندگی طرف مقابل احترام بگذارید و از فضولی پرهیز کنید.

9. احترام به فضای شخصی

احترام به استقلال و فضای شخصی پسر نشان‌دهنده‌ی درک و پذیرش شما از نیازهای اوست. این کار باعث می‌شود او احساس کند که شما به خواسته‌ها و تصمیماتش ارزش قائل هستید.

10. تشویق به استقلال

تشویق کردن پسر به انجام کارهایی که به استقلال او کمک می‌کند، مانند تصمیم‌گیری‌های شخصی یا پیگیری علایقش، می‌تواند به او نشان دهد که شما حامی و پشتیبان او هستید.

11. گفتگو در مورد اهداف و آرزوها

صحبت کردن در مورد اهداف و آرزوهای مشترک یا حتی فردی، می‌تواند به ایجاد یک ارتباط عمیق‌تر کمک کند و نشان دهد که شما به آینده‌ی او اهمیت می‌دهید.

12. احترام به تصمیمات و نظرات

احترام گذاشتن به تصمیمات و نظرات پسر، حتی اگر با نظر شما متفاوت باشد، می‌تواند به او احساس ارزشمندی و مورد پذیرش بودن بدهد.

13. مستقل سازی

ایجاد فرصت‌هایی برای او تا بتواند به تنهایی کارهایی را انجام دهد یا با دوستانش وقت بگذراند، نشان‌دهنده‌ی اعتماد شما به اوست. مستقل سازی به دلیل اثرات عمیقی که دارد می تواند یک دستورالعمل ثابت باشد که به ما می آموزد چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم.

14. علاقه بدون تحمیل

نشان دادن علاقه و محبت به پسر بدون اینکه احساس کند تحت فشار است یا مجبور به انجام کاری است، می‌تواند به او احساس آزادی و راحتی بدهد. جملات عاشقانه در زمان مناسب می تواند موثر باشد اما همانطور که در مقابله قبلی خود به نام  چرا جملات عاشقانه برای جذب مردان به تنهایی کافی نیست گفتم نحوه بیان جملات عاشقانه از خود عبارات و جملات عاشقانه مهم تر هستند.

15. طبیعی باشید

اولین مورد برای عاشق کردن پسری که به او علاقه دارید و تسخیر قلبش این است که طبیعی باشید. آرایش کردن زیبایی شما را بیشتر می کند اما زیبایی طبیعی بیشتر از هرچیزی می تواند به ما کمک کند دوستی یا پسری را وابسته کنیم.

16. تلاش برای دستیابی

همانطور که در کتاب کتاب مدار جذب و ازدواج توضیح داده ام برای دیوانه کردن یک پسر و وابسته کردن او یکی از بهترین راهکارها این است که او را مجبور کنید برای به دست آوردن شما تلاش کند. به او نشان دهید که باید به گونه ای رفتار کند که سزاوار شما باشد و ارزشتان را در چشم او بالا ببرید ( برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به ۵ الگوی دلبری از پسران برای تسخیر قلب ).

17. خودتان باشید

اگر بخواهیم به این پرسش که چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم بهترین پاسخ را بدهیم باید بگویم نباید مانند کس دیگری رفتار کنید زیرا در این صورت زنی هستید که از خودش ناامید شده است و این مورد اصلا باعث وابسته شدن دوست پسر یا دیوانه کردن پسران نمی شود. برای اینکه برای یک پسر دلبری کنید خودتان باشید اما تصویری موفق، باهوش و زیرک از خود نشان دهید که از پس هر کاری بر می آید.

18. همیشه شروع کننده تماس نباشی

اگر به دنبال دیوانه کردن پسر خاصی هستید نباید فقط شما برای تماس گرفتن پیش قدم شوید. البته اصلا اشتباه نیست که شما اول تماس بگیرید اما این مسئله نباید همیشگی باشد. اینکه بخواهید در مقابل تماس گرفتن با او یا پیام دادن به او مقاومت کنید کمی سخت است اما اگر می خواهید پسر مورد علاقه تان را دیوانه وار وابسته خود کنید باید این مقاومت را داشته باشید.

19. با دوستانش صمیمی باشید

فراموش نکنید پسر مقابلتان تازه با شما آشنا شده است اما دوستانش را مدت زیادی می شناسد. پس اگر می خواهید پسری را وابسته خود کنید باید با دوستانش نیز رابطه خوبی داشته باشید. پس کلید تور کردن پسر مورد علاقه این است که ارتباط خود را با دوستانش به درستی مدیریت کنید.

20. حسادت نکنید

اگر می خواهید پسری عاشق و وابسته شما شود (به خصوص اشخاص مغرور) باید حسادت را کنار بگذارید. حسادت می تواند رابطه ی شما را به نابودی بکشاند. اگر موضوعی باعث ایجاد حسادت در شما می شود بهتر است وابستگی خود را کم کنید که موجب نشان دادن حساسیت در شما نشود ( نگاه کنید به با چه ترفندی یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم). در عوض با دیوانه کردن پسر خورد علاقه تان حس حسادت و وابستگی را در او افزایش دهید.

21. او را بخندانید

خنداندن دیگران نیز می تواند به ما کمک کند بهتر بفهمیم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم. برای دیوانه کردن و جذب پسر مورد علاقه  یکی از بهترین و ساده ترین راه ها این است که او را بخندانید. با این کار یکی از اصلی ترین نیازهای ناخودآگاه او را برطرف می کنید. اما سوال اساسی این است که چگونه یک پسر را بخندانیم؟ برای اینکه حس طنز را در خود پرورش دهید، برنامه های طنز و استندآپ کمدی تماشا کنید و سپس سعی کنید بامزه بودن را جلوی آینه تمرین کنید.

22. زندگی شخصی خود را فراموش نکنید

اگر می خواهید پسری را عاشق و دیوانه خود کنید باید زندگی شخصی خود را حفظ کرده و آن را فراموش نکنید. زنی که فقط به فکر ازدواج باشد برای هیچ مردی جذاب نیست. پس توجه و احترام به خود از مهمترین اصول دلبری از پسران است. برای اینکار اهداف و برنامه های خود را با کمک مشاور کسب و کار در اصفهان همیشه حفظ کنید.

23. خودتان را همانطور که هستید حفظ کنید

هیچ وقت برای چیزی که هستید شرمنده نباشید. اگر می خواهید پسری را وابسته خود کنید و برای او دلبری کنید تا دیوانه شما شود هیچ وقت اجازه ندهید طرف مقابلتان از شما فرد دیگری بسازد. این مورد به خصوص در پسر های مغرور خیلی حساس تر است.

24. کمی حسادت در او به وجود آورید

در این مورد به کلمه ی “کمی” دقت کنید. اگر ازدواج کرده اید ایجاد حسادت چندان صحیح نیست. اما اگر در دوران آشنایی پیش از ازدواج هستید و می خواهید پسری را برای ازدواج به خود وابسته کنید کمی حسادت در او به وجود آورید. این مسئله میزان اهمیتی را که به شما می دهد مشخص خواهد کرد.

25. مرموز باشید

اگر می خواهید مردی را به خود وابسته کنید تا دیوانه تان شود باید تا می توانید مرموز باشید. پس همه ی اسرار زندگی تان را برای او آشکار نکنید. هر چقدر رازهایی که در مورد شما وجود دارد بیشتر باشد پسر مورد علاقه تان را بیشتر دیوانه خود می کنید.(همچنین نگاه کنید به جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد)

26. از خودتان مراقبت کنید

برای اینکه مردی را دیوانه وار عاشق خود کنید باید نه تنها از نظر فیزیکی بلکه از نظر احساسی و عاطفی و روحی نیز از خودتان مراقبت کنید. ورزش و شنا کردن را در برنامه ی روزانه ی خود قرار دهید. هر چقدر آرام و با اعتماد به نفس بیشتر باشید مرد مورد علاقه تان را بیشتر به سمت خود می کشانید.

27. از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

از فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام استفاده کرده و عکس ها و متن های مختلفی را به اشتراک بگذارید که کنجکاو کننده باشد. این کار باعث می شود دوست پسرتان ذهنش درگیر شما شده و بیشتر به شما فکر کند. همانطور که می دانید درگیر شدن فکر نیز باعث وابستگی می شود. 

28. علایق او را کشف کنید

از مرد مورد علاقه تان بخواهید در مورد خودش صحبت کند. با این کار می توانید او را حتی در یک روز دیوانه خود کنید. مردان عاشق زنانی هستند که به آن ها گوش می کنند. در مورد خانواده اش، سرگرمی هایش، غذای مورد علاقه اش و … از او سوال کنید.

29. با او به ماجراجویی بپردازید

اگر می خواهید یه پسر را چنان دیوانه خود کنید که خیلی زود به شما پیشنهاد ازدواج بدهد پس این موقعیت را ایجاد کنید که وی شما را در شرایط و مکان ها مختلف ببیند. یک قرار شام، سینما، پیاده روی و مهمانی می تواند این امکان را در اختیار او و شما قرار دهد.

30. به لباس پوشیدنتان توجه کنید

اگر می خواهید یه پسر مناسب را وابسته خود کنید به نوع لباس پوشیدن خود دقت کنید. سعی کنید لباس هایی انتخاب کنید که در عین آراسته بودن شما را زیبا تر نشان دهد و مناسب وضعیت جسمانی تان باشد ( به اصطلاح به شما بیاید). طرز پوشش یکی از عوامل تاثیرگذار در این موضوع است که چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم.

31. او را اولویت اول خود قرار ندهید

اگر می خواهید مردی را به سمت خود بکشانید او را در همه ی زندگی و همه چیز اولویت اول خود قرار ندهید. در واقع کاری کنید مرد مورد علاقه تان برای اینکه اولویت اول شما باشد تلاش کند.

32. برای او آشپزی کنید

شنیدید می گویند عقل پسران  در شکمشان است؟ این جمله واقعا صحیح نیست اما آشپزی کردن به عنوان یک روش که نشان دهنده خلاقیت و مهارت شما است می تواند باعث علاقه مندی پسر مورد علاقه به شما شود. اگر می خواهید پسری وابسته تان شود یکی از ساده ترین راه ها این است که برای او غذای مورد علاقه اش را درست کنید.

33. باهم خرید کنید

خرید کردن در کنار یکدیگر حتی یک خرید کوچک و ساده برای پسران جذاب است و می تواند او را عاشق شما کند.

34. خودتان را دوست داشته باشید

برای اینکه مردی را دیوانه وار عاشق خود کنید باید قبل از هرچیز خودتان به خود عشق بورزید.

35. لبخند بزنید

به پسر مورد علاقه تان لبخند بزنید، گاهی اوقات یک لبخند زیبا بیش از هر کلمه ی دیگری می تواند تاثیر گذار باشد.

36. به ظاهرتان اهمیت دهید

برای اینکه پسری را دیوانه خود کنید به ظاهرتان اهمیت دهید زیرا اولین مرحله ی جذابیت شما در ظاهرتان آشکار خواهد شد.

37. قدردانی کنید

قدردانی کردن از پسران  می توان آن ها بیش از هر چیز دیگری عاشق و دیوانه ی شما کند.

38. دست نیافتنی باشید

اینکه بدانید چطور برای مرد مورد علاقه خود دست نیافتنی شوید بسیار مهم است. باید دقت کنید همزمان هم دست نیافتنی باشید و هم مرد مورد علاقه تان را از رسیدن به خود ناامید نکنید. زیرا انسان ها عاشق کسی می شوند که امید داشته باشند او را به دست می آورند ( نگاه کنید به چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم).

39. خوش‌رو باشید

برخورد مثبت و دوستانه می‌تواند فضایی گرم و دعوت‌کننده ایجاد کند که در آن دیگران احساس راحتی می‌کنند.

40. از گوشی فاصله بگیرید

فاصله گرفتن از گوشی موبایل آخرین موردی است که به ما توضیح می دهد چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم. حضور کامل و توجه به لحظه می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباطات عمیق‌تری برقرار کنید.

سخن پایانی

این مقاله بر اساس کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند نوشته شده است و برای افرادی نوشته شده است که به دنبال جذب و عاشق کردن پسری هستند که با او در دوران اشنایی به سر می برند تا بتوانند سریع تر به مرحله ازدواج برسند.

اگرچه آشنایی پیش از ازدواج مشکلی ندارد اما توصیه می شود از دوستی قبل از ازدواج با هر پسری پرهیز کنید و فقط با هدف ازدواج وارد رابطه شوید.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد روانشناسی جذب در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب مدار جذب و ازدواج نوشته شاهین زند با اهدف جذب یک گزینه ایده آل یا جذب یک گزینه خاص و تبدیل رابطه به ازدواج نوشته شده است. با این کتاب مهارت های جذب را یاد خواهید گرفت و یا طبق قوانین نوین بینش هزینه پرداختی به شما بازگردانده می شود. برای کلیپ های آموزشی شاهین زند در صفحه اینستاگرام شاهین زند عضو شوید.

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جملاتی برای آشتی با همسر

۲۰ روش قطعی برای عاشق کردن دیگران

نحوه خوابیدن در دوران نامزدی

نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق

حذب مردان – قانون جذب مردان از دیدگاه روانشناسی

عشق یک طرفه – جذب عشق وقتی به ما علاقه ندارد