بازگرداندن عشق از دست رفته به صورت تضمینی

بازگرداندن عشق از دست رفته به صورت تضمینی

آیا می توان بازگرداندن عشق از دست رفته را تضمین کرد؟

قطعا با کمی جست و جو در مورد راه های بازگرداندن عشق و معشوق متوجه می شوید تنها گروه هایی که مدعی هستند می توانند چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم دعا نویسان یا طلسم سازان هستند.

البته در مواردی می شود با گروه هایی که به اسم روش خود را قانون جذب عشق گذاشته اند نیز اشاره کرد.

به هر حال کمتر روانشناس و متخصصی در زمینه روابط و عشق چنین تضمینی را تایید می کند.

اما پرسش جالبی که اکنون ایجاد می شود این است که اصلا چرا بعضی افراد به دنبال بازگرداندن عشق به صورت تضمینی هستند.

در این مقاله در مورد این موضوع صحبت می کنیم که چرا بعضی افرد به دنبال راهی تضمینی برای برگرداندن مرد یا زن مورد علاقه خود به ارتباط عاطفی هستند و همچنین توضیح می دهیم اصلا آیا تضمین بازگرداندن یک مرد یا زن امکان پذیر است یا خیر.

چرا بعضی افراد به دنبال تضمین برای بازگرداندن عشق هستند

افرادی که به دنبال بازگشت تضمینی رابطه خود هستند همان افرادی هستند که شدیدا به شخص مورد نظر خود وابسته هستند و به هر قیمتی می خواهند او را بازگردانند.

اگر به چنین فردی بگوییم با اجرای شبکه ۶ مرحله ای جذب می توانید عشق خود را بازگردانید به شما پاسخ خواهند داد اگر با اجرای این تکنیک به نتیجه نرسیدیم چطور؟

سپس اگر بگوییم باید از استراتژی ۳ لایه جذب از راه دور استفاده کنید مجدد به شما پاسخ خواهند داد خب اگر باز هم نتیجه نگرفتیم چطور؟

فرق نمی کند چقدر به آن ها دلیل بدهیم همچنان ذهن شان یک احتمال شکست را در نظر می گیرد که ریشه در نوعی وسواس فکری دارد.

اتفاقا یکی از دلایل شکست این افراد و یکی از عواملی که می تواند باعث عدم موفقیت آن ها در بازگرداندن عشق از دست رفته شود همین وسواس فکری است.

وسواس های فکری یا پیشفرض های منفی باعث می شوند ناخودآگاه، رفتاری را انجام دهد در جهت تایید باورهای منفی.

در نتیجه باور های منفی باعث رفتاری در وی می شود که در نهایت باعث شکست او در بازگرداندن می شود ( نگاه کنید به چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم ).

زیرا ناخودآگاه به دنبال اثبات باور های خود است.

پس از بین بردن چنین وسواس فکری و باورهای منفی اولین قدم در راه رسیدن به معشوق است.

اما چگونه می توان این باور منفی را از بین برد؟

با جایگزین کردن باورهای مثبت که بر اساس آگاهی و شناخت شما صورت می گیرد.

این آگاهی و شناخت را با یادگیری مهارت های بهبود رابطه و تکنیک های بازگشت به عشق و ازدواج بدست خواهید آورد.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نوشته شاهین زند

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج با هر کتاب دیگری که تا کنون خوانده اید متفاوت است!!!

زیرا مطالعه این کتاب قوانینی خاص دارد که بر اساس مشاوره مطالعه محور است و باعث نتیجه قطعی می شود.

تکنیک مشاورِ مطالعه محور به عضو متخصص کمک می کند طی دو مرحله مطالعه و راهنمایی آنلاین، تکنیک های مورد نظر را در ناخوداگاه مراجعه برنامه ریزی کند.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج با تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق به شما کمک می کند تکنیک های بازگرداندن را به صورت عملی، کاربردی و واقعی برای بازگشت شخص مورد نظر اجرا کنید.

زیرا در این پایان هر فصل مجموعه ای از تمرین ها و تکالیف برای برگرداندن عشقمان وجود دارد که نیاز به پاسخ و اجرا دارند. سپس عضو متخصص بر اساس پاسخ و گزارش شما می تواند بر نحوه عملکرد و پیشرفت شما نظارت کند.

تضمین کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

همه کتاب های نوین بینش دات کام  با تضمین بازگشت وجه ارائه می شود.

تضمین بازگشت وجه به این صورت است که اگر فردی از مطالعه کتاب های نوین بینش راضی نبود طبق قوانین و مقرارت نوین بینش می تواند درخواست بازگشت وجه بدهد.

اما آیا تضمین رضایت فردی به معنای تضمین رویداد های آینده است؟

خیر چنین تضمینی صادقانه نیست و اگر کسی پیدا شود و در مورد رویداد های آینده به شما تضمین بدهد خود نشانه ای است از تبلیغات فریب کارانه.

رویداد های آینده مثل سیل، زلزله، تصادف، بیماری و غیره می تواند از جمله عواملی باشد که پیشگویی آینده در مورد بازگشت عشق را غیر ممکن می کند.

پس با توجه به رویدادهای غیر قابل پیشبینی می توانیم اینگونه بگوییم مطالعه این کتاب همراه با جلسات پرسش و پاسخ آموزشی می تواند ده برابر احتمال بازگرداندن همسر یا شخص مورد نظر ( با هدف ازدواج) را افزایش دهد.

به عبارت دیگر اگر تکنیک ها و مدل های این کتاب به درستی اجرا شود همیشه فرصتی دیگر برای بازگرداندن شخص مورد نظر به شما ارائه خواهد داد.

همچنین در کنار تضمین فوق، تضمین می شوذ محتویات این کتاب زندگی شما را تغییر می دهد، اطلاعات بسیار مهمی و ضروری در اختیار شما قرار می دهد و قطعا دانش شما را ده برابر بیشتر خواهد کرد.

همچنین تضمین می کنیم تیم نوین بینش همه تلاش خود را می کنند همه چیز را یاد بگیرید و بهترین نتیجه را بدست آورید.

در واقع ۶ روز آموزش مطالعه محور و ۳ ماه پشتیبانی تخصصی پرسش و پاسخ با هدف تضمین برای جلب رضایت شما ایجاد شده است.

آیا کتاب بازگشت به عشق و ازدواج بر اساس قانون جذب است

نوین بینش به هیچ وجه با قانون جذب عشق موافق نیست. زیرا قانون جذب عشق از دست رفته یک روش غیر علمی را معرفی می کند که در زمینه روابط قطعا نتیجه معکوس خواهد داشت.

قانون جذب یا قانون خیال بافی به دلیل سادگی که در اجرای آن وجود دارد گاهی مورد توجه بعضی افراد قرار می گیرد.

اما چرا وقتی علم مدرن روانشناسی و پژوهش های فراوان برای رسیدن به هدف وجود دارد به سراغ ایده ای خیالی برویم که فقط باعث بدتر شدن شرایط می شود؟

نوین بینش نیز بسیاری مواقع از عبارات و واژه های قانون جذب عشق استفاده کرده است اما منظور ما از قانون جذب، قانون هایی است بر اساس روانشناسی.

نوین بینش و روانشناسی که در آن آموزش داده می شود حتی بدون ارتباط مستقیم و از راه دور نیز می تواند به بازگرداندن شخص مورد نظر کمک کند.

منابعی که برای تهیه کتاب های شاهین زند از آن استفاده شده است شامل برنامه ریزی عصبی کلامی، زبان شناسی، روانشناسی عشق، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی گشتالت، رفتار درمانی شناختی، روانشناسی جذب، زبان بدن، عصب شناسی، ۷ سال خدمات آنلاین و ارتباط با ۴۰۰۰ هزار مورد است که مشکلات مختلف در زمینه روابط داشته اند.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

نوین بینش یک وبسایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. کتاب بازگشت به عشق و ازدواج نوشته شاهین زند با تضمین بازگشت وجه برای اولین بار در نوین بینش منتشر شده است. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در پیج اینستاگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینشصفحه اینستاگرام شاهین زند

می خواهم بیشتر بدانم:

عشق یک طرفه – جذب عشق وقتی به ما علاقه ندارد

در مقابل تغییر رفتار ناگهانی مردان چه باید کرد

وقتی عشقت بلاکت میکنه یعنی چی

عشق و برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه

معذرت خواهی از همسر با ایده لوح سفید

تجربیات من در برگرداندن معشوق

رهایی از عشق یک طرفه

عکس العمل دختر و پسر بعد از جدایی در فضای مجازی

6 پاسخ
  1. Ramin
    Ramin گفته:

    سلام خیلی ممنون که به فکر زندگی دیگران وحفظ دوست داشتن اونها به یکدیگرهستین همین نشون دهنده انسانیت شماست

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *