تاثیر باور در موفقیت

برای موفقیت باور کنید شایسته ی بهترین ها هستید

آیا از زندگی خود راضی هستید؟

آیا هر روز صبح احساس پیروزی می کنید؟

آیا آنچه از زندگی می خواهید به دست آورده اید؟ (نگاه کنید به چگونه زندگی بهتری داشته باشیم)

اگر پاسخ شما به سوالات بالا منفی است نگران نباشید، کاملا طبیعی است متوجه شوید هنوز به خواسته های خود نرسیده اید. با این حال اگر برای رسیدن به خواسته هایتان مبارزه نمی کنید باید نگران باشید.

اکثر مردم بدون رسیدن به خواسته های خود از دنیا می روند و لازم نیست به شما بگویم که چنین مرگی چقدر با نا امیدی و شکست همراه است.

به همین دلیل در این مقاله قصد دارم به شما بگویم برای رسیدن به خواسته های خود باید چه کاری انجام دهید.

شما متعلق به چه جایگاهی هستید؟

دونالد ترامپ ۹٫۲ میلیارد بدهی داشت، که برای بدبخت شدن و پایان زندگی کافی بود. اما چون باور داشت او متعلق به گروه افراد شکست خورده نیست و باید جایگاه دیگری داشته باشد توانست دوباره خودش را بالا بکشد و ثروتش به ۵ میلیارد رسید.

دونالد ترامپ گفته است که در رویاهایش زندگی می کند زیرا او توانسته محیط اطرافش را به گونه او تغییر دهد تا با رویاهایش منطبق باشد.

رسیدن به خواسته ها اینگونه اتفاق می افتد. نباید محیط، بی عدالتی در زندگی یا منابع خود را سرزنش کنید و پس از آن سرنوشتتان را بپذیرید. باید خواسته های خود را بشناسید و همه چیز را برای رسیدن به آن ها تغییر دهید.

همه ی این ها زمانی اتفاق می افتد که باور کنید لایق بهترین ها هستید و زمانی که این باور در ذهن شما محکم شود به رویاهای خود می رسید.

چرا برخی افراد هیچ وقت به خواسته های خود نمی رسند

وقتی فردی باور داشته باشد لایق بیشتر از یک زندگی معمولی نیست، اولین چیزی که به ذهن او می رسد این است که نمی تواند بهتر عمل کند.

این شخص احساس بدی دارد و ناراحت است اما تصور می کند بهترین خود را انجام داده و در نتیجه به مرور زمان این احساسات را فراموش خواهد کرد.

فردی که باور دارد شایسته زندگی بهتری است، فرصت های متوسط را رد کرده تا فرصت بهتری پیدا کند و بتواند به رویاهای بزرگ خود تحقق ببخشد.

همه چیز بستگی به این دارد که به خودتان باور داشته باشید و منتظر چیزی بمانید که شایسته اش هستید. در چنین موردی باید باور به شدت قوی داشته باشید زیرا هنگامی که شما منتظر هستید دوستانتان پیشرفت می کنند اما شما هنوز در ابتدای راه مانده اید. اما وقتی راهتان پیدا شود در کمترین زمان از آن ها جلو می زنید.

 

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۵ مرحله برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت

خودباوری و موفقیت

موفقیت و باور

راه های رسیدن به موفقیت چیست

افراد موفق چگونه به موفقیت رسیده اند

ایجاد انگیزه برای موفقیت

موفقیت و زمان

راه سریع موفقیت