تبدیل دوستی به عشق

تبدیل دوستی به عشق و ازدواج

آیا می توان رابطه ی دوستی را به عشق و ازدواج رساند؟

چگونه می شود یک آشنایی و دوستی ساده را به یک رابطه ی عاطفی به قصد ازدواج تبدیل کرد؟

در حقیقت می توان گفت بهترین راه برای ایجاد عشق و علاقه بین دو نفر و تبدیل این عشق به ازدواج برقراری رابطه دوستی بین این دو نفر می باشد. قبل از اینکه توضیح دهم چرا رابطه ی دوستی را می توان به ازدواج تبدیل کرد لازم است این نکته را بدانید: مردم عاشق کسانی می شوند که امتیازات مشابه و یا بالاتری نسبت به آن ها داشته باشند.

منظور از این امتیازات همان موارد و معیارهایی است که تعیین می کنند یک شخص می تواند شریک زندگی مناسبی برای شخص دیگری باشد یا خیر.

همچنین هر فردی با توجه به معیارها، تجربیات گذشته و سرگذشت زندگی خود امتیازات متفاوتی را برای انتخاب شریک زندگی اش در نظر می گیرد.(نگاه کنید به چگونه دیگران را عاشق خود کنیم – بر اساس روانشناسی عشق)

اکنون با توجه با این توضیحات چرا می توان دوستی را به ازدواج تبدیل کرد؟

رابطه ی دوستی را می توان به ازدواج ختم کرد زیرا…

برای عاشق کردن یک فرد لازم است بدانید که چه امتیازاتی برای شریک زندگی اش در نظر گرفته است. تنها راهی که می تواند در به دست آوردن این اطلاعات به شما کمک کند ایجاد رابطه ی دوستی با این فرد است. درواقع رابطه ی دوستی به شما این امکان را می دهد که درباره ی تجربیات گذشته ی طرف مقابلتان اطلاعات بیشتری به دست آورید و در نتیجه بر اساس این اطلاعات از معیارهای موجود در ضمیر ناخودآگاه او آگاه شوید.

همانطور که بارها اشاره کرده ام زمانی که بتوانید خود را با معیارهای موجود در ضمیر ناخودآگاه طرف مقابلتان مطابق نشان دهید به راحتی او را عاشق خود خواهید کرد. از آنجا که این معیارها و امتیازاتی که هر شخص برای شریک زندگی آینده اش در نظر می گیرد در طول زمان تغییر می کنند، اگر امتیازات خود را بر اساس آنچه در ذهن طرف مقابلتان می گذرد افزایش دهید دوستی شما به عشق و در نهایت به ازدواج تبدیل خواهد شد.

عشق در مقابل دوستی

دوستان نزدیک کسانی هستند که بیشترین امتیازات را برای دوستی با یکدیگر در خود داشته اند. این بدان معنی است که اگر با فردی رابطه ی دوستی برقرار کنید تقریبا نصف راه را برای عاشق کردن او پیموده اید. در واقع می توان گفت بهترین راه برای عاشق کردن دیگران و تبدیل این عشق به ازدواج ایجاد رابطه ی دوستی با او می باشد.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

جذب افراد به ازدواج با ایجاد وابستگی

آیا دوستی معمولی مرد و زن امکان پذیر است

نقش زیبایی چهره در عاشق شدن

آیا دوستم دارد؟

راهنمای جامع عاشق کردن و جذب دیگران

راه ها جذب پسر مورد علاقه در دانشگاه