جذب کردن فردی که به ما علاقه ای ندارد

در بین مراجعه کننده های سایت نوین بینش افراد بسیاری وجود دارند که با دغدغه ی عشق یکطرفه و تبدیل آن به عشق دو طرفه رو به رو هستند. آن ها به دنبال راهی هستند که به دختر یا پسر مورد علاقه شان بفهمانند که دوستش دارند و او را به خود جذب کنند. علاقه یک طرفه دختر به پسر آن دختر را برای به دست آوردن فرد مورد علاقه اش به تلاش وا می دارد حتی اگر بداند که او به ظاهر، نگرش یا شخصیتش توجهی نمی کند. برای تبدیل عشق یک طرفه به دوطرفه ابتدا  باید بفهمید چه چیزی شما را به طرف مقابلتان جذب کرده است. اگر چیز خاصی پیدا نکردید، یک بار دیگر درباره ی تلاش برای جذب کردن او فکر کنید. درواقع ممکن است  تلاش شما ارزشی نداشته باشد.(نگاه کنید به چگونه یک رابطه ی صمیمی دو طرفه ایجاد کنیم)

 

برای جذب پسری که به شما علاقه ندارد راه های زیر پیشنهاد می شوند:

دلیل او را برای عدم علاقه به شما بپرسید

ممکن است عدم علاقه ی او به شما بر اساس یک تصور غلط یا سوءتفاهم شکل گرفته باشد و بتوانید با توضیح مختصر و کوتاهی این تصور غلط را اصلاح کنید. پس با او صحبت کرده و مستقیم از خودش دلیل عدم علاقه به شما را بپرسید. اما مطمئن شوید اگر تمایل به توضیح این موضوع نداشته باشد نمی توانید او را وادار به صحبت در این باره بکنید. فقط مطمئن شوید برداشت اشتباهی در مورد شما ندارد

با لباس هایتان جلب توجه کنید

البته جلب توجه  به این معنا نیست که از رنگ های زننده و جلف استفاده کنید. کافیست شیک و مدرن و در عین حال نسبتا محافظه کار باشید. به یاد داشته باشید حجاب مناسب باعث می شود طرف مقابل تان به عنوان یک گزینه ی موقت به شما نگاه نکند.(نگاه کنید به اهمیت جذابیت ظاهر در ازدواج)

گاهی او را رد کنید

یکی از دلایلی که باعث می شود به پسران جذب شوید مدعی بودنشان است. آنها تظاهر و ادعا می کنند تا توجه شما را جلب کنند. در چنین مواردی از روانشناسی معکوس استفاده کنید؛ یعنی گاهی او را رد کنید. خواهید دید که برای به دست آوردن توجه شما سخت تلاش می کند. در این صورت قبل از اینکه تسلیم شود به او فرصتی بدهید تا شما را بشناسد.

با ارزش باشید

اگر او فکر می کند نفوذی ندارید و بی ارزش هستید، پس با تبدیل شدن به موفق ترین فردی که تا کنون دیده است، این ذهنیت را تغییر دهید. یکی از موثر ترین راه ها برای اینکه به پسری بفهمانید چقدر با ارزش و موفق هستید این است که خودتان را مشغول انجام برنامه های و اهداف تان نشان دهید.

با دوستان او ارتباط برقرار کنید

با دوستان فرد مورد علاقه تان آشنا شده و رابطه ی دوستی خود را با آن ها افزایش دهید. با آن ها بیرون یروید و به طور کلی شخصی باشید که در مهمانی، تئاتر و هر جای دیگری با آن ها وقت می گذرانید. این اقدام شما باعث نزدیک شدن به فرد مورد علاقه تان شده و همچنین باعث می شود دوستانش او را متقاعد کنند که شما فرد بدی نیستید.(نگاه کنید به چگونه روابط اجتماعی بهتری داشته باشیم)

برنامه های تان خالی نباشد

افرادی که در زندگی خود تنها و بیکار باشند، دوستی نداشته باشند، رفت و آمدی نداشته باشند، برنامه و هدفی نداشته باشند چه جذابیتی خواهند داشت؟ با دوستان خود بیرون بروید، خوشحال و شاد باشید، اهداف و برنامه ریزی در زندگی خود داشته باشید و به خودتان و موفقیت های تان ایمان داشته باشید. هر چقدر بیشتر خودتان، خودتان را قبول داشته باشید دیگران نیز بیشتر شما را قبول خواهند داشد. افرادی که برنامه های شان پر است این پیام را به ضمیر ناخودآگاه طرف مقابل خود ارسال می کنند که برای خودشان و آینده ی شان برنامه و هدف دارند پس گزینه ی خوبی برای ارتباط برقرار کردن می باشند و در نتیجه به نظر جذاب تر می رسند.

 

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

مطالب موجود در سایت نوین بینش کاملا اختصاصی بوده و در هیچ سایت وبلاگ دیگری وجود ندارند غیر از اینکه از سایت نوین بینش کپی شده باشند. آخرین و جدید ترین مطالب روانشناسی را می توایند در صحفه ی اول ( خانه) مشاهده کنید. همه مطالب و تکنیک های این سایت بر اساس تحقیقات و پژوهش های نویسنده ی سایت صورت گرفته و کاملا موثر می باشند. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم توسط سایت نوین بینش منتشر شده است. این کتاب به شما کمک می کند دیگران را شدیدا به خود علاقه مند و وابسته کنید و یا هزینه ی پرداختی به شما باز بازگردانده می شود. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهید بیشتر بدانید؟

۴ مرحله عشق در قانون جذب

ناگفته هایی از قانون جذب عشق از دست رفته

راهنمای جامع عاشق کردن و جذب دیگران

جذب پسر مورد علاقه به ازدواج

راه های جذب دختر مورد علاقه

چگونه کسی را که دوست داریم جذب کنیم

۲۴ روش ساده برای دیوانه کردن پسران