اگر شما به ورزشگاه بروید و یک فرد خیلی لاغر به شما دستورالعمل هایی در مورد چگونگی ساخت عضلات بدهد چه کار می کنید؟

احتمالا می خواهید به او بگویید که اگر توصیه های او مفید بود، خودش باید عضلات بزرگ تری داشته باشد.

بسیاری از مردم در مورد پولدار شدن از طریق اینترنت صحبت می کنند درحالی که خودشان پولی در دست ندارند.

من از جمله افرادی هستم که توانستم از طریق وبسایت و تجارت الکترونیک درآمد قابل توجهی به دست آورم و در نتیجه فکر می کنم در این زمینه اطلاعات کافی برای ارائه دارم.

میلیاردر شدن از طریق اینترنت

هیچ چیز در دنیا بهتر از افزایش درآمد درحالی که هیچ کاری انجام نمی دهید نیست. سبک زندگی پول درآوردن از راه اینترنت به این شکل است: شما خواب هستید، با دوستانتان تفریح می کنید و بعد از اینکه به خانه برگشتید پول بیشتری در حساب شماست!

هنگام تحقیق در دنیای کسب و کار الکترونیکی نکات مهمی را کشف کردم که به شما کمک می کند درامد بیشتر و از راه موثرتری به صورت آنلاین و از طریق اینترنت به دست آورید.

اولین نکته این است که تنها تکیه بر درآمد حاصل از تبلیغات نمی تواند شما را ثروتمند کند. اکثر وبسایت ها تنها یک سوم درآمد خود را از تبلیغات به دست می آورند، بنابراین وبسایت شما در مورد هرچیزی که هست حتما چیزی برای ارائه در آن داشته باشید.

مردم از اینکه یک وبسایت بخواهد همه چیز را به آن ها بفروشد متنفرند. مردم دوست دارند هر وبسایتی در کنار محصولات فروشی اش محتوای رایگانی در اختیار آن ها قرار دهد. اگر فردی با میل و اراده  و به خواست خودش صفحه ای را باز کند که از آن چیزی بخرد احتمال خرید کردن او بالا است زیرا او از قبل می داند که این صفحه محصولی برای فروش دارد و به همین قصد وارد این صفحه شده است. اما وقتی فردی ناخواسته و ناگهانی وارد صفحه ای شود که محصولی برای فروش گذاشته است احتمال خرید محصول توسط این فرد بسیار پایین است.

مردم زمانی اقدام به خرید یک محصول می کنند که به فروشنده ی این محصول اعتماد داشته کنند، حتی اگر از فواید محصول مورد نظر اطمینانی نداشته باشند. اگر فردی مدت زمانی را در یک وبسایت سپری کرده و این وبسایت بتواند اعتماد او را جلب کند احتمالا از این وبسایت محصولی خریداری خواهد کرد.

یادگیری بازاریابی برای شروع کسب درآمد از طریق اینترنت

هدف از بازاریابی تنها به آگاهی در مورد محصول محدود نمی شود، بلکه بازاریابی راهی است که می تواند به شما در درک نیازهای مردم کمک کند تا بتوانید آنها را به چیزی که این نیازها را برآورده می کند، برسانید.

دلیل این که کتاب من با عنوان “چگونه دیگران را عاشق کنیم” به فروش خوبی رسیده است، توانایی این کتاب در برآورده کردن یکی از مهم ترین نیازهای شان یعنی پیدا کردن شریک زندگی می باشد.

حتی اگر یک محصول عالی و بی نقص داشته باشید، زمانی که نیازی به آن وجود ندارد نمی توانید آن را به فروش برسانید. حتی اگر محصول شما بتواند زندگی مردم را بهتر کند، اگر در مورد آن آگاهی نداشته باشند هیچ کس آن را از شما نمی خرد. پس خیلی مهم است تحقیق کنید دیگران چه چیزی می خواهند و همان را برایشان فراهم کنید.

پول درآوردن از طریق اینترنت یکی از آسان ترین راه هایی است که می توانید بدون تلاش خیلی زیادی ثروتمند شوید. حتی می توانید در تخت خواب خود کار کنید، لازم نیست در یک زمان خاص از خواب بیدار شوید و می توانید حتی در هنگام خواب هم درآمد خود را افزایش دهید. پس منتظر چه هستید، همین الآن شروع کنید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

 

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۵ حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی

مقدمه ای برای راهکارهای پول درآوردن از اینترنت

راز های پولدار شدن

لیست کارآفرینان موفق

چگونه ثروتمند شویم

ثروتمندترین های دنیا

چگونه به سرعت پولدار شویم

پولدار شدن در کمترین زمان

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

میلیاردر شدن از طریق اینترنت. راه های پولدار شدن از طریق تلگرام. سایت پولدار شدن. پولدار شدن در منزل. پولدار شدن با تلگرام. راههای پولدار شدن در ایران. راههای پولدار شدن با سرمایه کم.