چگونه مرد مناسب ازدواج را بشناسیم

چه پسری مناسب ازدواج است؟

چگونه می توان فرد مناسبی را برای ازدواج شناخت و شوهری مناسب پیدا کرد؟

چگونه می توان با مردان تا ازدواج ادامه داد؟

نحوه برخورد قبل از ازدواج چگونه است؟

آیا مردان خوب برای ازدواج وجود دارند؟

با ما همراه باشید تا پاسخ این پرسش ها را پیدا کنیم.

چرا بیشتر زنان در شناخت مرد مناسب برای ازدواج اشتباه می کنند

هر چندروز از زنانی پیام دریافت می کنم که گیج و سردرگم هستند زیرا مرد مورد علاقه شان ناگهان رفتارش تغییر کرده است و به آن ها اهمیت نمی دهد.

داستان همیشه یکسان بوده و فقط نام ها متفاوت است. سناریو دقیقا تکرار شده و زن ها در دادم های مشابهی گرفتار می شوند.

زن ها عاشق می خواهند و به مردانی که قول می دهند این عشق را در اختیار آن ها بگذارند جذب می شوند. اما بعد ها عشقی نمی بینند و تعجب می کنند که آیا مرد مورد علاقه شان آن ها را دوست دارد یا نه.

دلیل عدم توانایی زنان در شناخت همسر خوب این است که درک درست و کاملی از مردان ندارند.

چرا پیدا کردن مردان خوب برای ازدواج سخت است

بهترین و ساده ترین راه برای اینکه در چنین تله هایی گرفتار نشوید و یک مرد خود برای ازدواج پیدا کنید این است که در مورد طرز فکر مردان بیشتر بدانید. مردها رابطه ی جنسی می خواهند و در بیشتر موارد به زنانی جذب می شوند که ممکن است به جز جذابیت ظاهری ویژگی دیگری نداشته باشند. چه بخواهید چه نخواهید مردها اینگونه آفریده شده اند!

البته مردها احساس نیز دارند و می توانند عاشق شوند اما عاشق شدن آن ها با عاشق شدن زنان کاملا متفاوت است. (نگاه کنید به چرا مردها بی احساس می شوند)

مردان همه زنان را به دو دسته اصلی تقسیم می کنند: زن هایی که از لحاظ جنسی آن ها را جذب می کنند و می توانند همسر آینده شان نیز باشند و زن هایی که از لحاظ جنسی آن ها را جذب کرده اما نمی توانند به عنوان همسر آینده شان به آن ها فکر کنند.

این واقعیتی است که باعث می شود زنان تصور کنند پیدا کردن مردان خوب برای ازدواج سخت است در صورتی که هیچ مردی بد نیست اگر ما خواهیم خوب باشد و بدانیم چگونه مردان با ما خوب برخورد خواهند کرد.

چه پسری مناسب ازدواج است

پسری مناسب ازدواج است که شما بتوانید او را مناسب ازدواج با خود بکنید. به یاد داشته باشید اگر پسری با شما دوست می شود و حتی به شما قول ازدواج می دهد این بدان معنا نیست که وی مناسب است و قطعا با شما ازدواج خواهد کرد.

مثلا اگر پسری بخواهد با دختری از طبقه ی اجتماعی بالاتر از خود ازدواج کند ممکن است با دخترهای از طبقه ی اجتماعی پایین تر نیز دوست شود، به آن ها علاقه نشان دهد و حتی آن ها را فریب دهد که دوستشان دارد اما در نهایت با آن ها ازدواج نخواهد کرد.

زیرا تنها به دلیل جذابیت های فیزیکی و جنسی در کنار آن ها بوده است مگر آنکه آن دختر بتواند ویژگی های دیگری نیز در خود ایجاد کند و آن را نشان دهد.

این همان بخشی است که زن ها را گیج و سردرگم می کند؛ اگر او علاقه نشان می دهد، اگر ابراز عشق می کند و مدام تماس می گیرد پس چگونه من را دوست ندارد و عاشقم نیست؟

عشق مردان برای ازدواج چگونه است

مردان وقتی ۱۰۰ درصد به شما عشق بورزند با شما ازدواج می کنند و جذابیت ظاهری و جنسی فقط ۵۰ درصد احساس عشق را برای ازدواج ایجاد می کند.  برای رسیدن به یک عشق کامل و پایدار باید همه ۱۰۰ درصد عشق او را به خود جذب کنید. برای اینکار نیاز دارید با نحوه برخورد صحیح قبل از ازدواج آشنا باشید.

او تنها از لحاظ جنسی به شما جذب شده است. سوالی که برای اغلب زنان ها پیش می آید این است: با اینکه ما تا به حال با هم رابطه ی جنسی نداشتیم چرا بازهم به من زنگ می زند؟ پاسخ ساده است، زیرا هورمون های جنسی او با بودن در کنار شما باعث می شوند احساس خوبی داشته باشد حتی اگر تا به حال با هم رابطه ی جنسی نداشته باشید.

دلیل دیگر نیز این است که هنوز به برقراری رابطه ی جنسی با شما امید دارد. در این شرایط باید با نحوه برخورد صحیح قبل از ازدواج آشنا باشید تا ویژگی های دیگری به جز جذابیت جنسی بدست آورید که در جذب پسر مورد علاقه تان تاثیر دارد.

نحوه برخورد صحیح قبل از ازدواج

پس چگونه می توانید بفهمید مرد یا پسری واقعا شما را می خواهد و مناسب ازدواج است؟ ساده است، نحوه برخورد قبل از ازدواج این است که از هرگونه تماس فیزیکی تحت هر شرایطی دوری کنید و حتی با او تماس هم نگیرید.

اگر او تنها شما را به دلیل روابط جنسی بخواهد قبل از اینکه تسلیم شود چندین بار تلاش می کند و بعد از آن از شما دور خواهد شد اما اگر واقعا بخواهد با شما ازدواج کند یک قدم جدی برمی دارد.

بسیاری از زن هایی که از من مشاوره می گیرند نمی خواهند این کار را انجام دهند زیرا می ترسند متوجه شوند مرد مورد علاقه شان مناسب ازدواج با آنها نیست و ادامه نخواهد داد. البته

در این شرایط می توانید از تکنیک سیگنال های ترکیبی نیز استفاده کنید که به شما کمک می کند بدون قطع مستقیم و قطعی رابطه شخص مورد نظر را به ازدواج با خود جذب کنید.

مردها کاملا روراست هستند، برای اینکه طرز فکر آن ها را بفهمید چند دقیقه زمان بیشتر احتیاج ندارید اما اگر نخواهید حقیقت را بفهمید آن ها همیشه یک معمای بزرگ برای شما باقی می مانند.

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین مرجع در مورد بازگشت به رابطه و عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش بازگشت به رابطه مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

مخالفت با ازدواج – مدل تایید چند وجهی

چرا مردها ازدواج نمی کنند

اهمیت و نقش والدین در انتخاب همسر

راه هایی برای جذب خواستگار

دلایل از بین رفتن عشق بعد از ازدواج