۵ مرحله برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت

ادعا نمی کنم که پس از خواندن این مطلب ناگهان ثروت مند می شوید اما اگر با مفهوم نظریه “درماندگی آموخته شده” آشنا شوید قطعا نگاهی متفاوت نسبت به خود پیدا خواهید کرد و با مطالعه دقیق این مطلب باوری واقعی به ثروتمند شدن بدست می آورید و راهکارهایی دقیق و عملی برای رسیدن به آن آشنا خواهید شد.

نظریه درماندگی آموخته شده که توسط روانشناس سرشناس مارتین سیلیگمن بیان شده اشاره به یک وضعیت روانی دارد که در آن فرد خود را مجبور به تحمل رویدادهای ناخوشایند و گاهی دردناک می بیند ودر نتیجه برای تغییر آن تلاش نمی کند. به عبارت دیگر با وجود اینکه فرار از آن موقعیت یا تغییر آن رویداد ناخوشایند امکان پذیر است برای  زیرا یادگرفته و پذیرفته است که شرایط را نمی توان تغییر داد. به عبارت دیگر درماندگی آموخته شده باعث می شود وضعیت ناگوار خود را بپذیریم و برای تغییر آن تلاش نکنیم.

یکی از اصلی ترین دلایلی که بسیاری از ما اکنون ثروتمند نیستیم دقیقا وجود همین وضعیت در مورد فقر است. به عبارت دیگر درماندگی آموخته شده باعث شده تصور کنیم زندگی با مشکلات مالی و فقر واقعیتی است که باید بر اساس شرایط کنونی خود بپذیریم زیرا امکان تغییر آن وجود ندارد.

با مطالعه این مطلب به اطلاعات واقعی و قطعی در مورد ثروتمند شدن دست پیدا خواهید کرد و در نتیجه متوجه می شوید تغییر شرایط کنونی کاملا امکان پذیر است و می شود از این وضعیت روانی یعنی درماندگی آموخته شده حداقل در مورد فقر و ثروت خلاص شد. البته اگر این وضعیت روانی – درماندگی آموخته شده – جلوی شما را برای ادامه مطالعه این مطلب نگیرد.

۵ مرحله برای پولدار شدن در خانه از طریق اینترنت

همانطور که قبلا اشاره کردم مزایا و قابلیت های کار در اینترنت به ما توضیح می دهد چرا کسب و کار اینترنتی باید شغل یا حداقل بخشی از شغل ما باشد. در این مطلب قصد ندارم در مورد مزایای فعالیت در اینترنت صحبت کنم پس توصیه می کنم در فرصت مناسب با این نکات مثبت آشنا شوید ( نگاه کنید به ۸ نکته مثبت در مورد کسب درآمد در اینترنت).

در این مطلب می خواهم به صورت خلاصه به ۵ مرحله ای اشاره کنم که می توانید با تسلط بر آن ها زندگی خود را تغییر دهید و به درآمد قطعی برسید. این ۵ مرحله شامل این موارد است: ۱) مقابله با بازدارنده ها ۲) ایجاد یک فضای اینترنتی ۳) انتخاب موضوع و روش کسب درآمد ۴) اطمینان سازی ۵) افزایش بازدید کننده و درآمد.

مرحله اول: مقابله با بازدارنده ها

مرحله اول اشاره به بازدارنده هایی دارد که عامل اصلی درماندگی آموخته شده یا بهتر است بگوییم فقر آموخته شده است. این بازدارنده ها زمانی در من نیز وجود داشته است. این بازدارنده ها همچون موانعی هستند که در ذهن ما ریشه کرده و رشد می کنند تا جایی که فقر و ناامیدی را در ما نهادینه کنند.

در مقاله قبلی، مرحله اول از ۵ مرحله  کسب درآمد اینترنتی به ۸ بازدارنده خطرناک اشاره کرده ام و توضیح داده ام چگونه می توانید این بازدارنده ها را از بین برده و در نتیجه در مراحل بعدی کسب درآمد اینترنتی موفق شوید. به یاد داشته باشید مرحله اول پیش نیازی بسیار مهم برای مراحل بعدی است.

مرحله دوم: ایجاد یک فضای اینترنتی

فضای اینترنتی شما همان مکانی است که قرار است در آن به درآمد برسید. اجازه دهید با یک مثال توضیح دهم: فضای اینترنتی مثل اماکن توریستی است. گردشگران به منظور بازدید و لذت بردن از آن مکان تورسیتی وارد آن می شوند اما وقتی وارد شدند تحت تاثیر شرایط و نیازهای خود از فروشگاه ها و محصولات آن مکان نیز خرید می کنند. اماکن توریستی حتی برای تبلیغات برند ها و شرکت های دیگر نیز فضای مناسبی است چون بازدید بسیاری دارد.

در واقع وقتی بازدید کننده وارد امکان توریستی شما می شود لزوما به دنبال خرید نیست اما بسته به نیازهای خود از آنجا خرید می کند. حتی اگر محصولی وجود نداشته باشد صرف وجود یک فضای اینترنتی پربازدید، می تواند به اخذ تبلیغات و کسب درآمد از این روش به ما کمک کند. در مرحله چهارم بیشتر در مورد روش های افزایش بازدید کننده در فضای اینترنتی صحبت خواهیم کرد.

فضای اینترنتی شامل کانال ها و صفحات شبکات اجتماعی، وبلاگ ها و سایت های شما است. وبلاگ و سایت بهترین فضای اینترنتی برای کسب درآمد هستند. در این مرحله ساخت و ایجاد همه فضاهای اینترنتی با اسکرین شات و توضیحات دقیق آموزش داده می شود ( ساخت سایت وردپرسی و ساخت وبلاگ). همچنین تیم کارآفرینان نوین بینش به صورت آنلاین به پرسش های شما پاسخ می دهد که اگر با مشکلی رو به رو شدید آن را حل کنید.

مرحله سوم: انتخاب موضوع و روش های کسب درآمد

این مرحله ساده ترین مرحله است. وقتی شما فضای اینترنتی خود را ایجاد کردید وقت آن است که موضوع و روش کسب درآمد در آن فضا را مشخص کنید. یک خبر خوش شما می توانید موضوع فعالیت خود را مرتبط با علایق کاری و یا تحصیلات خود انتخاب کنید. به عبارت دیگر ده ها موضوع پر درآمد در بین کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد که به تک تک آنها اشاره می کنیم تا بتوانید بر اساس علایق یا تحصیلات خود هر کدام را انتخاب کنید.

برای مثال موضوع شما می تواند در زمینه علوم مهندسی مثل کشاورزی، مواد غذایی، مکانیک، معماری، الکترونیک و غیره باشد. موضوع شما می تواند در زمینه علوم تجربی مثل سلامت، پزشکی، دارو و غیره باشد؛ می تواند در زمینه علوم انسانی مثل ادبیات، آموزش، نقد، فلسفه، هنر و غیره باشد؛ می تواند مرتبط با مذهب، دعا، ایمان و تقوا باشد، می تواند در مورد سینما، فیلم، بازیگر ها و خبرهای شان باشد، می تواند در مورد ورزش، فوتبال، والبیال و المپیک باشد، می تواند ت خبری، سرگرمی، طنز و غیره باشد. تعداد موضوع ها و فعالیت هایی که می توانید انتخاب کنید به اندازه همه رشته ها و تخصص ها و موضوع هایی می باشد که ممکن است به ذهن تان برسد. پس خیال تان راحت باشد در این زمینه هیچ محدودیتی ندارید.

قدم بعدی انتخاب روش های کسب درآمد است. وقتی موضوع خود را انتخاب کردید باید با روش های کسب درآمد آشنا شوید که شامل این موارد است: کسب درآمد از طریق اخذ تبلیغات بنری و فروش کلیک، کسب درآمد با تولید محصولات دانلودی، کسب درآمد با فروش محصولات پستی، کسب درآمد پورسانتی، کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش و غیره. روش های کسب درآمد باید مرتبط با موضوع فضای اینترنتی شما باشد. در این مرحله نیز به غیر از محتوای آموزشی تیم کارآفرینان نوین بینش به شما در مورد انتخاب یک موضوع پرمخاطب و یک شیوه کسب درآمد مرتبط و پرسود شما را راهنمایی خواهند کرد.

مرحله چهارم: اطمینان سازی

اکثر سایت ها و کتاب های آموزشی به این قسمت توجه کمتری کرده اند. اگرچه بازدید کننده به تنهایی می تواند شما را به درآمد برساند اما مثلا اگر از هر ۱۰۰ بازدید کننده یک مشتری داشته باشید اطمینان سازی می تواند از هر ۱۰۰ بازدید کننده ۱۰ مشتری به شما بدهد. فرق نمی کند که موضوع کسب درآمد شما چه باشد و یا چه روشی را برای کسب درآمد اینترنتی انتخاب کنید به هر حال اطمینان سازی می تواند موفقیت شما بیش از بیش تضمین کند.

به صورت خلاصه مهمترین روش های اطمینان سازی شامل این موارد است: ایجاد روش های  ارتباطی مختلف، شفاف سازی فعالیت خود، اخذ مجوز و نمادهای لازم، ضمانت بازگشت وجه در شرایط خاص، ارائه نظرات مثبت مشتری های قبلی، برندسازی و بسیاری موارد دیگر. رعایت این نکات در کسب و کارتان اصلا کار سخت و وقت گیری نیست و به راحتی می توانید یک اطمینان سازی قوی داشته باشید. این مرحله از مراحل ساده کسب و کار اینترنتی می باشد و همه فرایند آن دقیق و ساده توضیح داده شده است.

بهتر است با توجه به موضوع و روش های کسب درآمد اینترنتی که در مرحله قبل انتخاب کردید روش های اطمینان سازی خود را اجرا کنید چرا که در بعضی روش های کسب درآمد اینترنتی اصلا نیازی به اطمینان سازی نیست و در بعضی دیگر نیاز بیشتری به اطمینان سازی دارید.

تاکید می کنم برای رسیدن به درآمد لازم نیست حتما همه نکات اطمینان سازی را دقیق اجرا کنید اما هرچقدر نکات بیشتری را در کار خود به کار گیرید (مرتبط با موضوع و روش کسب درآمد)، مشتری های بیشتری نیز از بازدیدکننده های خود بدست خواهید آورد. دراین مرحله نیز تیم کارآفرینان نوین بینش آماده ارائه روش های متنوع اطمینان سازی هستند که مرتبط با موضوع و روش کسب درآمدتان باشد.

مرحله پنجم: ایجاد و فزایش بازدید کننده

در مراحل قبلی به ایجاد فضای اینترنتی، انتخاب موضوع، انتخاب روش کسب درآمد و اطمینان سازی اشاره کردیم. همه این مراحل بدون بازدید کننده هیچ ثروتی را برای شما به همراه نخواهند داشت اما بازدیدکننده در هر فضا و در هر موضوع و با هر روش و با هر میزان اطمینان سازی می تواند شما را به درآمدی قطعی و مطمئن برساند. یک وبلاگ یا سایت معمولی بدون هیچ محصولی فقط اگر بازدیدکننده قابل توجهی داشته باشد می تواند به درآمد میلیونی در روز برسد.

روزانه میلیون ها نفر در ایران از موتور جست و جوگر گوگل استفاده می کنند و ازطریق آن وارد سایت ها یا وبلاگ های مورد نظر خود می شوند. شما به بازدید میلیونی نیاز ندارید، به صدهزار بازدید هم نیاز ندارید. شما اگر فقط به ۱۰ هزار بازدید کننده برسید درآمدی بیش از یکی میلیون در روز خواهید داشت و اگر فقط به هزار بازدید کننده برسید چند برابر یک کارمند با حقوق اداره کار درآمد خواهید داشت.

در این مرحله به شما آموزش می دهم چگونه با تکنیک ها و روش های تضمینی و ساده برای تولید محتوا تبدیل به یک ماشین تولید بازدید کننده شوید ( نگاه کنید به کسب درآمد از طریق تولید محتوا). در مورد بازدیدکننده های دروغی صحبت نمی کنم که به صورت مصنوعی آمار سایت شما را بالا نشان دهد بلکه به بازدید کننده های واقعی اشاره می کنم که مستقیم از صفحه اول گوگل وارد سایت یا وبلاگ شما شوند ( نگاه کنید چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم). فقط افزایش بازدید کننده به تنهایی شما را ثروتمند خواهد کرد حتی بدون هیچ محصول یا فروشی.

سخن آخر

مهم نیست هیچ تجربه ای نداشته باشید و یا بارها تلاش کرده باشید. مهم نیست اگر هیچ تخصصی ندارید یا تحصیل کرده هستید. مهم نیست اگر اکنون هم کسب و کاری برای خود دارید یا بیکار هستید. این ۵ مرحله فقط با صرف کمی زمان می تواند به صورت قطعی و صد در صد شما را به درآمدی برساند که روز به روز بیشتر خواهد شد.

به جای اینکه تن به درماندگی آموخته شده خود بدهید در اولین فرصت با تیم کارآفرینان نوین بینش ارتباط برقرار کنید و درخواست کنید مقالات آموزشی ۵ مرحله برای کسب درآمد اینترنتی برای شما ارسال شود. همچنین می توانید از پشتیبانی و مشاوره آنلاین و ۲۴ ساعت تیم کارآفرینان نوین بینش نیز برخوردار شوید.

ادامه این حرکات فقط برای افرادی ارسال می شود که درآمد آنان ناچیز است و افرادی که درآمد قابل قبولی دارند بهتر است از اشباع کردن این فضای شغلی پرهیز کنند و اجازه دهند کسانی که نیازدارند وارد آن شوند چرا که در حال حاظر تنها فضای خالی اشتغال جوانان فضای اینترنتی و مجازی است.

ارسال پیام از طرف شما به شماره زیر به این معنا است که متعهد می شوید این تکنیک ها و مهارت های را فقط در راه کسب روزی حلال استفاده کنید و همچنین می پذیرید که اکنون درآمد کافی برای پیشرفت و آینده زندگی خود ندارید.

شماره تماس واتس آپ و تلگرام:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

کارشناسان روابط عمومی و اعضای تیم کارآفرینان نوین بینش

اگر به شغل یا فعالیت خاصی علاقه دارید و یا در زمینه خاصی تخصص دارید می توانید آن را برای کارشناسان ما توضیح دهید تا بر اساس آن حرکات بعدی را برای شما ارسال کنند. باز هم تاکید می کنم حتی اگر تخصص و یا دانشی ندارید و یا علاقه خاصی به هیچ شغلی ندارید بازهم پیشنهاد های تجاری بسیاری برای شما در بازار مجازی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

به یاد داشته باشید مرحله اول سخت ترین حرکت است یعنی حرکت از بین بردن بازدارنده هایی که عامل اصلی درماندگی آموخته شده در شما هستند. اگر در مرحله اول موفق شدید برای آشنایی با مراحل بعدی من می توانید به صورت رایگان به شماره بالا از طریق تلگرام یا واتس آپ ارسال کنید تا ادامه حرکات را برای شما ارسال کنیم – در صورت تمایل می توانید خودتان را معرفی کنید ( اسم، سن، تحصیلات) و تخصص یا علایق خود را برای کارشناس ما توضیح دهید تا دقیق تر شما را راهنمایی کنیم. به دلیل درخواست های بسیار ممکن است در پاسخ به پیام شما تاخیر صورت بگیرد ولی قطعا پاسخ شما ارسال خواهد شد.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

چگونه می توانم پولدار شوم

چطور می توان یک کسب و کار اینترنتی پردرآمد داشت

استفاده از قدرت ذهن برای جذب پول

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

کسب درآمد اینترنتی مطمئن. کسب درامد اینترنتی واقعی. درآمد اینترنتی بدون سرمایه. کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه. آموزش کسب درآمد از اینترنت رایگان