برگرداندن عشق به رابطه تمام شده با سیگنال جذب

یکی از سخت ترین تجربیاتی که ممکن است در زندگی خود با آن رو به رو شویم از دست دادن عشق مرد یا زنی است که زمانی به ما علاقه داشته اند اما اکنون از ما فاصله گرفته و تصمیم دارند رابطه خود را تمام کنند.

در این مقاله می خواهیم در مورد سیگنال های جذب یا سیگنال های جذب صحبت کنیم که برای برگرداندن مرد یا زن مورد علاقه است و توضیح می دهد چگونه با این تکالیف یا تکنیک های روانشناسی جذب می توانیم برای برگرداندن عشقمان اقدام کنید. در نتیجه موفق خواهیم شد رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم و عشق خود را برگردانیم.

سینگنال های جذب برای برگرداندن عشقمان

مطمئن هستم تا کنون با افرادی مواجه شده اید که به نظر بسیار تحصیل کرده، موفق، ثروتمند و جذاب باشد اما بعد متوجه شوید هیچ مدرک یا تحصیلاتی نداشته است، فرد معمولی بوده و ثروت زیادی هم ندارد.

دلیل این موضوع این است که آن فرد سیگنال هایی را از خود ارسال می کرده است که باعث افزایش جذابیت شده است و ذهن انسان تمایل دارد باور کند افراد جذاب، افرادی متفاوت هستند. اما همه این ترفند فقط برای جذب کردن شما بوده است.

حال این جذب می تواند برای این باشد که شما مشتری خوبی شوید و یا برای اینکه عاشق شوید. همچنین می تواند به ما کمک کند عشق قبلی مان را که به ما علاقه ندارد به خود جذب کنیم.

سیگنال هایی که قابلیت جذب داشته باشند سیگنال های جذب یا سیگنال های ربایشی– signals of attraction نامیده می شوند و سیگنالی که باعث دور شدن و دفع می شوند سیگنال منفی نام دارد.

قانون سیگنال جذب به ما کمک می کند در روابط عاطفی، برگشت دوباره به رابطه، بازگشت به رابطه دوستی، بازگرداندن نامزد، خواستگار یا همسر به رابطه و ایجاد ازدواج یا حفظ ازدواج موفق شویم. این قانون با قانون جذب برای برگداندن فرد مورد علاقه متفاوت است ( نگاه کنید به ناگفته هایی از قانون جذب عشق از دست رفته)

سیگنال های منفی رایج پس از قطع ارتباط

اگر می خواید در بازگشت مردان به رابطه و یا ترمیم هر رابطه عاشقانه  از دست رفته موفق باشید باید قبل از هر چیز از ارسال سیگنال های منفی که باعث بدتر شدن و تخریب کامل رابطه شما می شود پرهیز کنید. موارد زیر رفتاری هستید که باعث ارسال سیگنال های منفی و مضر می شوند:

 1. ارسال پیام های پی در پی،
 2. تماس های مکرر،
 3. مطیع شدن های افراطی – سندروم ارباب/برده،
 4. ترس از خیانت و افزایش شک و بی اطمینانی
 5. خواهش کردن ها و التماس ها
 6. ایجاد احساس دلسوزی
 7. خشم، برخاشگری، دعوا، تهدید و حتی خیانت.

سیگنال منفی مثل این است که بخواهیم با نفت آتش را خاموش کنیم. همه رفتارهای بالا فقط باعث می شوند باغچه رابطه ی عاطفی که گلهایش تک تک با دستان شما کاشته شده است به یکباره در آتش سیگنال های منفی به خاکستر تبدیل شود ( برای اطلاعات بیشتر از این اشتباهات نگاه کنید به ۴ مرحله ساده برای بگرداندن عشق از دست رفته).

اما چه باید کرد اگر قبلا این اشتباهات را مرتکب شده اید؟ چگونه می شود دست از ارسال سیگنال های منفی برداشت و سیگنال جذب ارسال کرد؟. در ادامه به این پرسش ها پاسخ خواهیم داد.

بهترین راه برای برگرداندن عشق تنظیم سیگنال ها جذب روی موج مثبت است

ضمیر ناخودآگاه انسان ها بر روی دو موج تنظیم شده است: موج منفی و موج مثبت. ضعف های ما در سطح ناخودآگاه روی موج منفی تنظیم می شوند و ارزش های ما روی موج مثبت.

اگر سیگنال ما به امواج منفی ( یعنی ضعف ها) برخورد کنند باعث ایجاد سیگنال منفی خواهیم شد و شخص مورد نظر از ما فاصله می گیرد.  اما برای برگرداندن عشق بهتری راه این است که سیگنالی ارسالی به امواج مثبت عشق سابق تان برخورد کنند. در نتیجه آن سیگنال قابلیت جذب خواهد داشت و عشق به رابطه ما بازخواهد گشت.

برای مثال اگر ضمیر ناخودآگاه عشق تان “بردگی” یا “غلام حلقه به گوش بودن” را یک ضعف تصور کند پس امواج منفی وی بر روی “بردگی یک یک حس منفی دارد” تنظیم شده است و امواج مثبت وی بر روی ” مستقل بودن یک ارزش و حس خوب است”.

در این شرایط اگر سیگنالی که شما خارج می شود مفهوم استقلال را انتقال دهد، این سیگنال مستقیم به موج مثبت عشق تان برخورد می کند و باعث می شود وی به سمت منبع سیگنال یعنی شما بازگردد.

ولی اگر سیگنالی که ارسال می کنید بارمعنایی ارباب/بردگی و یا وابستگی شدید را منتقل کنند، بدون اینکه خودتان یا معشوق تان متوجه شوید پایان رابطه عاطفی تان آغاز می شود زیرا ضمیر ناخودآگاه انسان دوست ندارد سیگنالی را دریافت کند که امواج منفی را در ضمیر ناخوداگاهش فعال می کند.

دقت کنید که امواج منفی یا مثبت دیگران ممکن است بر اساس تجربیات بد و معیارهای غلطی شکل گرفته باشد. ولی به هر حال برای بازگرداندن رابطه از دست رفته باید موج مثبت عشق سابق تان را هدف بگیرید و با سیگنال جذب به آن شلیک کنید.

مثال برای بازگشت به رابطه تمام شده با تنظیم سیگنال روی موج مثبت 

اگر قصد دارید رابطه تمام شده خود را مجدد به جریان بیندازی باید با تنظیم سیگنال رابیشی روی موج مثبت آشنا شوید. در ادامه به مثالی اشاره می کنم که در بازکردن موضوع به شما کمک خواهد کرد:

سامان در دوران کودکی همیشه توسط والدین خود کنترل شده است و درنتیجه از بسیاری خواسته هایش محروم بود. سامان همیشه کمبود آزادی هایی را که در دوران کودکی از دست داده بود در ضمیرناخودآگاه حفظ می کند. پس رفتار کنترل کننده برای وی یادآور ترس ها، کمبودها و محرومیت هایی دوران کودکی می شد. به عبارت دیگر رفتار کنترل کننده احساسات منفی را برای وی زنده می کرد.

پس می توانیم اینگونه بگوییم موج منفی وی در ضمیرناخودآگاهش روی رفتار کنترل کننده تنظیم شده است ( یعنی رفتار کنترل کننده یک حس بد است). اکنون سامان بزرگ شده است و با دختری ازدواج می کند.

همه چیز در آغاز خوب و عالی پیش می رود اما به مرور زمان سامان به دلیل مشغله های فکری، شغلی یا همان فراز و نشیب هایی که در موردش صحبت کردیم مدتی از توجه به همسر خود غافل می شود یا وقت لازم را برای همسر خود پیدا نمی کند. در این وضعیت همسرش به دلیل احساس ترس از جدایی یا شک، شروع می کند به نشان دادن رفتار کنترل کننده.

اکنون سیگنال منفی به سمت سامان ارسال می شوند و دقیقا به هدف یعنی موج منفی در سامان برخورد می کنند. در اینجا “ضمیر ناخودآگاه سامان” برای در امان بودن از سیگنال منفی همسر سامان، همه تلاش خود را می کند تا با از بین بردن احساسات عاطفی و عشق در سامان، او را از همسرش دور کند.

اگر همسر سامان، شناخت بیشتری نسبت به رابطه خود، امواج مثبت و منفی سامان، تمایلات و ظرفیت تحمل خود و نیازهایش داشت می توانست این داستان را به شکل دیگری تمام کند. یعنی به جای رفتار کنترل کننده تصمیم می گرفت کمی از سامان فاصله بگیرد تا وضعیت بهتر شود.

با اینکار یعنی با ایجاد یک فضای آزاد و غیر کنترل کننده، باعث می شد سیگنال جذب به سمت موج مثبت در ضمیر ناخودآگاه سامان ارسال شود. درنتیجه ضمیر ناخودآگاه سامان به همسرش وابسته می شد زیرا می خواهد موج مثبت ضمیر ناخودآگاه خود را فعال نگاه دارد. البته این بدین معنا نیست که همسر سامان اکنون هیچ راهی برای برگرداندن عشق به رابطه اش ندارد اما می توانست زودتر از این مسئله پیشگیری کند ( نگاه کنید به مثال برای عاشق کردن).

کانال هایی که سیگنال های بازگرداندن عشق از طریق آن منتشر می شوند

به منظور انجام تکالیف برای برگرداندن عشق مان قبل از هرچیز باید متوجه شویم سیگنال جذب را چگونه باید منتشر کرد. پس اول بهتر است با کانال های ارسال کننده سیگنال درضمیر ناخودآگاه آشنا شویم. در ادامه به بعضی از کانال هایی اشاره خواهم کرد که سیگنال ضمیرناخودآگاه از طریق آن خارج می شوند:

 1. زبان غیر کلامی
 2. زبان کلامی
 3. ادراک
 4. هویت
 5. هیجانات
 6. شبکه ی ۶ مرحله ای

موارد بالا کانال هایی هستند که سیگنال از طریق آن منتقل می شوند. این کانال ها می توانند باعث ارسال هر دو سیگنال جذب یا سیگنال منفی شوند و باعث بازگشت عشق به رابطه یا ایجاد فاصله در رابطه شوند. همچنین می توانند به شما کمک کنند بدون برقرار کردن ارتباط عشق از دست رفته خود را به رابطه بازگردانید ( بهترین راه برای برگرداندن عشق بدون برقراری ارتباط)

تکنیک های بسیاری وجود دارد که به شما یاد می دهد چگونه امواج مثبت مرد یا زن محبوب تان را تشخیص بدهید و سپس از طریق کانال های ذکر شده، سیگنال جذب ارسال کنید که دقیقا امواج مثبت عشق تان را هدف بگیرد. در ادامه به بعضی از این تکنیک ها اشاره خواهیم کرد:

تکنیک هایی برای ایجاد سیگنال جذب برای بازگشت به رابطه تمام شده

تکنیک برند سازی هویتی یکی از روش هایی است که از طریق کانال هویتی و ادراکی کمک می کند سیگنال جذب ارسال کنید که مطابق با امواج مثبت شخص مورد نظر است.

یا تکنیک همگامی که از طریق کانال زبان بدن انجام می شود می توانید سیگنال جذب ارسال کنید که مطابق با امواج مثبت یا همان ارزش های ضمیر ناخودآگاه برای برگرداندن مرد یا زن مورد نظر باشد. این تکنیک قابلیت قرار گرفتن در شبکه ی ۶ مرحله ای را نیز دارد و می تواند در برگرداندن عشق به رابطه بدون برقراری ارتباط هم کمک کند.

تکنیکی دیگری که وجود  تکنیک متقاعد سازی مرحله ای است. این تکنیک با کانال کلامی و با ارسال پیام به شما کمک می کند سیگنال جذب را روی موج مثبت مرد یا زن مورد علاقه تان ارسال کنید و رابطه تمام شده خود را ترمیم کنید. ولی اینبار با هدف انجام ازدواج یا با هدف حفظ ازدواج.

خلاصه ای از مراحل بازگرداندن عشق از دست رفته به رابطه

مراحل بازگرداندن عشق به رابطه را یک بار دیگر به صورت خلاصه توضیح می دهم:

۱)    پرهیز از اشتباهات رایج پس از جدایی که باعث  ارسال سیگنال منفی می شود.

۲)    اشنایی با امواج مثبت و منفی ضمیرناخودآگاه طرف مقابل.

۳)    آشنایی با کانال ها و تکنیک های مختلف برای انتشار سیگنال جذب که به موج مثبت در طرف مقابل برسد.

۴)    ارسال سیگنال جذب بدون برقرار کردن ارتباط و فقط با قرار گرفتن در معرض دید وی – زبان بدن.

۵)    ارسال سیگنال جذب با برقراری ارتباط کلامی یا از طریق پیام و تماس.

۶)    ارسال سیگنال جذب با تکنیک تایید اجتماعی و برندسازی هویتی از طریق شبکه ی ۶ مرحله ای از راه دور و بدون برقراری هر گونه ارتباط حضوری یا غیر حضوری

به یاد داشته باشید که آشنایی با امواج منفی و مثبت ( نیازهای ضمیر ناخودآگاه) می تواند بسیار مفید باشد اما اگر همه تکنیک های سیگنال های جذب را بیاموزید در واقع تکنیک هایی را یاد گرفته اید که دیگر فرق نمی کند طرف مقابل چه نیازی داشته باشد، عشق سابق تان بازخواهد گشت.

فقط کافی است با تکنیک های ارتباطی مختلف از جمله ارتباطات کلامی، ارتباطات غیر کلامی، ارتباطات از زبان بدن، تکنیک های مهارت های کلامی، تکنیک های هویت سازی، تکنیک های هیجانات و شبکه ی ۶ مرحله ای  آشنا شوید تا در زمان مناسب بتوانید از هر تکنیکی که لازم است استفاده کنید.

تیم روانشناسی نوین بینش با تحلیل و بررسی شخصی طرف مقابل شما، ارزش ها، نیازها و ضعف های ایشان را مشخص می کند در نتیجه با امواج مثبت و منفی وی به سادگی اشنا خواهید شد.

سپس با مطالعه مقالات و یادگیری تکنیک های شاهین زند که در مورد ارسال سیگنال جذب است مرد یا زن مورد علاقه خود را مجدد عاشق کنید. البته اگر هدف شما ازدواج و یا پایداری ازدواج باشد. همه مراحل زیر نظر متخصص هایی انجام می شود که به شما در تمام مراحل کمک خواهند کرد:

شماره تماس تلگرام و واتس آپ:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش بازگشت به عشق و ازدواج مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهم بیشتر بدانم:

پیامک عاشقانه به همسر

آیا عشق از دست رفته را می توان بازگرداند

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

استراتژی nlp برای ایجاد عشق

مدل لوح سفید برای معذرت خواهی از عشق