بهترین راه برای برگرداندن عشق از راه دور

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که وقتی در مورد بهترین راه برای برگرداندن عشق یا عشق سابق از راه دور صحبت می کنیم منظور برگرداندن فردی است که با او قصد ازدواج داشته ایم و یا فردی که قبلا با او ازدواج کرده ایم و اکنون می خواهیم از طلاق جلوگیری کنیم اما به دلیل دسترسی سختی که به وی داریم یا به هر دلیل دیگر ارتباط مستقیم با وی برای مان مشکل است.

پس به یاد داشته باشید اگر هدف شما از ایجاد روابط عاطفی ازدواج و پایداری یک عشق جاودانه نیست پس این مقاله را مطالعه نکنید زیرا نتایج مثبتی بدست نخواهید آورد.

این مطلب بر اساس تکنیک های NLP  برای برگرداندن عشق است ( نگاه کنید به واقعیت در مورد تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق)

برگشت افراد با نظریه شش درجه جدایی

بهترین را برای بگرداندن عشقم چیست؟

آیا برگشتن عشق سابق امکان دارد؟

تکالیف برای برگرداندن عشقمان چیست؟

این ها پرسش های رایجی هستند که بعد از جدایی با آن رو به رو می شوید. بسیاری افراد به دنبال جادوها و طلسم ها می روند و بسیاری دیگر با تصویر سازی های مداوم که باعث ارسال انرژی منفی می شود (به اسم قانون جذب) به دنبال برگرداندن معشوق خود از راه دور و بدون برقراری ارتباط هستند.

اما همانطور که می دانید چنین باورهایی ساده لوحانه است و حتی اجرای آنها می تواند تاثیرات منفی نیز به همراه داشته باشد.

به یاد داشته باشید هیچ مشکلی فقط با فکر کردن، تصور سازی یا دعا حل نمی شود. حتی خداوند هم می فرمایند “و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعا ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید”.

پس همیشه به یاد داشته باشید بهترین راه افزایش آگاهی، دانش و اطلاعات کافی است که می توانید با کمک آنها عشق را در رابطه خود برگردانید و رابطه خود را ترمیم کنید. در حال حاضر نیز قصد دارم در مورد تکنیکی صحبت کنم که به ما کمک می کند بهترین را برای برگرداندن عشقمان از راه دور یاد بیگریم.

این تکنیک، شبکه ۶ مرحله ای جذب نام دارد و بر اساس نظریه شش درجه جدایی است. بااجرای آن می توانیم کانالی ایجاد کنیم برای انتقال سیگنال های جذب به افرادی که حتی با آنها در ارتباط نیستم و در نتیجه یاد خواهیم گرفت چگونه با دیگران ارتباط غیر مستقیم برقرار کنیم. در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا قانون شبکه ی ۶ مرحله ای جذب، بهترین راه برای برگشت افراد است.

تکنیکی که می خواهم امروز آن را به شما آموزش بدهم با تکنیک هایی که با قانون جذب در دیگر سایت ها مطالعه می کنید متفاوت است ( نگاه کنید به قانون جذب عشق از دست رفته)

چه زمانی از شبکه ی ۶ مرحله ای جذب استفاده کنیم

سیگنال جذب فقط وقتی لازم است مورد استفاده قرار بگیرد که قصد شما بازگشت معشوق از راه دور و بدون برقراری ارتباط باشد.

اما اگر عشق سابق تان در دسترس شما است و می توانید در معرض دید وی قرار بگیرید و یا با وی ارتباط برقرار کنید باید سیگنال ها را به طور مستقیم برای او ارسال کنید و دیگر نیازی نیست سیگنال های جذب از راه دور ارسال شود؛ اگرچه در هر صورت شما در شبکه ی ۶ مرحله ای قرار خواهید گرفت.

شبکه ی ۶ مرحله ای جذب که بر اساس نظریه شش درجه جدایی است لزوما به این معنا نیست که همه دنیا از شما خبر دارند و شما را می شناسند. در واقع بدین معنا است که شما می توانید مرد یا زن مورد علاقه تان را بدون برقراری ارتباط از خود خبردار کنید و از این طریق عشق را به رابطه تمام شده خود برگردانید.

بازگشت افراد به این معنا نیست که آنها عاشق شما می شوند. بلکه به این معنا است که با کشیده شدن به سمت شما فرصتی مناسب برای تان فراهم می شود. در نتیجه می توانید از این فرصت استفاده کرده و دیگر تکنیک های ارتباطی از راه نزدیک و از راه مستقیم را اجرا کنید.

به عبارت دیگر برای جذب و عاشق کردن افراد در نهایت به تکنیک های NLP برای برگرداندن عشق از راه نزدیک و مستقیم نیاز پیدا خواهید کرد. اما تکنیک شبکه ی ۶ مرحله ای جذب از این جهت بهترین راه برای برگرداندن عشق است که می تواند برای شروع ارتباط مجدد و بازگشت افراد با برقرار کردن ارتباط غیر مستقیم از راه دور موثر واقع شود.

ارتباط غیر مستقیم از طریق نظریه ۶ درجه جدایی

بسیاری افرادی که از طریق سایت نوین بینش با ما ارتباط برقرار کرده اند و تجربه استفاده از تکنیک نظریه شش درجه جدایی را داشته اند گفته اند هماهنگ شدن با نظریه شش درجه جدایی بهترین را برای برگرداندن عشق شان است.

نظریه شش درجه جدایی به ما کمک می کند بتوانیم از تکنیک ارسال سیگنال جذب از راه دور استفاده کنیم. در ادامه بیشتر در مورد این تکنیک صحبت خواهیم کرد ( نگاه کنید به برگرداندن عشق به رابطه با قانون سیگنال).

نظریه شش درجه جدایی به ما می گوید هر فردی در کره زمین از طریق ۵ نفر با نفر ششم در ارتباط است که می تواند هر فردی در جهان باشد. به عبارت دیگر بر اساس این نظریه همه انسان های دنیا می توانند با هم در ارتباط باشند.

به عبارت دیگر فقط ۵ نفر بین شما، عشق سابق تان و ملکه انگلستان، تام کروز یا حتی چوپانان مغولی وجود دارد. برای اینکه بهتر متوجه شوید اجازه دهید مثال بزنم.

این فرایند به این شکل عمل می کند که در حال حاظر حداقل ۱۰۰ نفر وجود دارند که شما را می شناسند. هر کدام از این ۱۰۰ نفر نیز با ۱۰۰ نفر دیگر در ارتباط هستند. یعنی در سطح ۲ شما با ۱۰۰۰۰ در ارتباط هستید. در سطح سوم نیز مجدد بای عدد نهایی را ضربدر ۱۰۰ بکنیم که تعداد افراد در سطح سوم بدست بیاید یعنی ۱۰۰۰۰۰۰ نفر. در سطح ششم جمعیت این افراد به  ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر می رسد.

اکنون شبکات اجتماعی و محیط های مجازی هم به این فرضیه اضافه کنید. در این صورت متوجه خواهید شد که چقدر جهان کوچک شده است و انسان ها به یکدیگر نزدیک هستند. این نظریه به ما تکنیکی را معرفی می کند که نام آن را شبکه ی ۶ مرحله ای جذب گذاشته ام. شبکه ی ۶ مرحله ای در واقع کانالی است که انسان ها از راه دور و بدون برقرار کردن ارتباط می توانند با یکدیگر در تماس باشند.

شبکه ی ۶ مرحله ای و سیگنال های ضمیر ناخوداگاه

اجازه بدید رابطه شبکه ی ۶ مرحله ای و سیگنال های ضمیر ناخودآگاه که بهترین راه برای برگرداندن عشق تان است را با یک مثال توضیح دهیم:

زیر شهری که در آن زندگی می کنید شبکه عظیمی از لوله های آب وجود دارد که مسئول انتقال آب به خانه ها و فضاهای سبز است.  پس همه خانه ها و فضاهای سبز از طریق این لوله ها به یکدیگر متصل هستند اما اگر فشاری وجود نداشته باشد یا آبی وجود نداشته باشد، وجود چنین لوله هایی بی فایده است. پس تنها وجود اتصالات منجر به انتقال نمی شود.

در مورد اتصال بین انسان ها نیز داستان به همین شکل است. همه انسان ها از طریق شبکه ی ۶ مرحله ای ( یعنی بدون برقراری ارتباط) به یکدیگر وصل هستند اما اگر جذبی ایجاد نشود و یا جذبی باشد ولی ارسال نشود، هیچ انتقالی صورت نمی گیرد؛ پس همه این اتصالات بی نتیجه خواهند بود.

به عبارت دیگر وسایل مورد نیاز ما برای برگرداندن عشقمان از راه دور شامل یک شبکه ی ۶ مرحله ای، سینگال های جذب و یک سیستم انتقال سیگنال جذب است.

در واقع شبکه ی ۶ مرحله ای بین انسان ها همان لوله های آب است، سیگنال جذب همان آبی است که باید منتقل شود و تکنیک های سیگنال جذب همان فشاری است که باعث حرکت هرچه سریع تر سیگنال جذب از راه دور می شود.

اکنون که با شبکه ۶ مرحله ای جذب آشنا شده ایم وقت آن است که بفهمیم سیگنال های جذب چگونه ایجاد می شوند و چطور می تواند بهترین راه برای برگرداندن عشقمان باشد.

ارسال سیگنال جذب از طریق نظریه ۶ درجه جدایی

خیلی وقت ها ما تحت تاثیر سیگنال افرادی هستیم که آنها را نمی شناسیم پس آن سیگنال هم هیچ قابلیت جذب کننده برای ما ایجاد نمی کنند. اما اگر تحت تاثیر سیگنالی قرار بگیریم که قبلا آن را از فردی دیگر دریافت کرده بودیم ( مثلا عشق از دست رفته مان)، قطعا آن فرد در سطح ناخودآگاه به یاد خواهد آمد ( دقت کنید که این فرایند در سطح ناخودآگاه به یاد می آید و نه خودآگاه).

به همین دلیل است که برای اجرای این تکنیک برای برگرداندن عشق ( سیگنال های جذب از راه دور)  حتما باید در گذشته با عشق خود در ارتباط بوده باشید.

شاید در نگاه اول به نظر سخت باشد اما اصلا اینگونه نیست. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید ارسال سیگنال جذب است که باید برای اطرافیان خود ارسال کنید. هر چقدر شروع این سیگنال قوی تر و نیرومند تر باشد، می توانید زودتر در بازگشت عشق و رسیدن به ازدواج ( و اگر متاهل هستید در حفظ ازدواج)) موفق شوید.

به یاد داشته باشید سیگنال جذب باید بار معنایی به همراه داشته باشند که مطابق با امواج مثبت عشق تان است. نه اینکه بروید و مثلا به همه بگویید درمورد من با دیگران صحبت کنید. اصلا نیازی نیست کاری با دیگران داشته باشید شما فقط باید روی ارسال سیگنال جذب تمرکز کنید. به همین سادگی.

شاهین زند – مدیر و موسس سایت نوین بینش – بر اساس قانون ان ال پی، مقالاتی نوشته و در آنها تکنیک هایی را توضیح داده است که باعث ارسال سینگنال های جذب در شبکه ی ۶ مرحله ای خواهد شد. در نتیجه می تواند بهترین را برای بازگرداندن عشق به رابطه باشد.

دقت کنید شاهین زند “تکنیک های ان ال پی” را آموزش نمی دهد بلکه تکنیک های بازگشت به عشق و ازدواج را بر اساس ان ال پی آموزش می دهد.

تکنیک های بازگشت به عشق و ازدواج بر اساس ان ال پی، زبان بدن، روانشناسی عشق و ازدواج، روانشناسی جذب، مهارت های ارتباطی، شبکه ی ۶ مرحله ای و غیره است.

پاسخ به پرسش های رایج

آیا می شود عشق را به رابطه برگرداند؟

عشق هم مثل هر احساس دیگه ای تحت تاثیر نوسانات خلقی می تواند کاهش یا افزایش پیدا کند. پس طبیعی است که احساس یک نفر طی رابطه بیشتر یا کمتر شود. و از آنجایی که تصمیم به جدایی و یا بازگشت به رابطه مرتبط با احساس عشق است پس با تغییر این احساسات تصمیمات نیز تغییر می کند. این بدین معناست که با تغییر احساس عشق که از ناخودآگاه نشات می گیرد می توان تصمیم یک نفر به اتمام رابطه را تغییر داد.”

بهترین را برای برگرداندن عشق چیست؟

بهترین را برای بگرداندن عشق این است که از اشتباهات پس از جدایی پرهیز کنیم و با تسلط روی خلق و اوضاع روحی خود بتوانیم با درستی تصمیم بگیریم و با یک برنامه مشخص و از پیش آماده شده برای حفظ و پایداری رابطه خود تلاش کنیم. اگر اقدامات ما پس از اتمام رابطه به درستی انجام شود، حتی بدون نیاز به تلاش برای برگرداندن رابطه از سوی ما احتمال بازگشت عشق سابق وجود دارد. اما باید به یاد داشته باشیم بازگشت به رابطه در صورتی است که از کشمکش بیشتر پرهیز کنیم و تمرکز خود را روی ارسال احساس مثبت بگذاریم.”

آیا می شود بدون برقراری ارتباط عشق را به رابطه برگرداند؟

“بله اگه پس از رابطه رفتار خود را کنترل کنیم واجازه ندهیم احساسات بر رفتار ما تاثیر بگذارد می توانید حتی از راه دور و بدون برقراری ارتباط عشق را به رابطه برگردانیم. یکی از این روش ها استفاده از ارتباط های پنهان ها و غیر مستقیمی است که بین همه انسان ها وجود دارد و از آن به عنوان نظریه ۶ درجه جدایی یاد می شود. این نظریه در کنار پیشرفت روز افزون تکنولوژی و کوچکتر شدن جهان و ارتباطات این امکان را فراهم می کند که حتی از راه دور و بدون برقرای ارتباط مستقیم در بازگرداندن عشق و حتی جلگیری از طلاق موفق شویم.”

آیا بازگرداندن عشق انتخاب درستی است؟

“نمی توان در مورد ارزش بازگرداندن یک فرد به رابطه و تصمیم دیگران به بهبود رابطه قضاوت کرد. این موضوع را فقط فردی می تواند تشخیص دهد که به دنبال بازگرداندن عشق خود است. اما واقعیت این است که شروع یک رابطه جدید در زمان مناسب و با مهارت های کافی می تواند ساده تر از بازگرداند یک رابطه قبلی باشد. برای شروع یک رابطه جدید فقط کافی است احساسات مثبت و جذب را به ناخودآگاه طرف مقابل ارسال کرد اما برای بازگرداندن نیاز است اول احساسات منفی را از بین ببریم و سپس شروع به ارسال احساسات مثبت به صورت غیر مستقیم و مستقیم به ضمیر ناخودآگاه کنیم.

احساس عشق چگونه به وجود می اید و از بین می رود؟

“بر اساس تعریف روانشناسی عشق، احساس عاشق شدن بر اساس نیازهای ضمیر ناخودآگاه شکل می گیرد که پایه و ستون آن در دوران کودکی شکل می گیرد. تجربیات ما با والدین خود و یا تجربیات مثبت و منفی که در گذشته تجربه کردیم، نیازهایی را در ناخودآگااه ما شکل می دهد که باعث می شود ناخودآگاه برای برطرف کردن آن به دنبال یک شریک عاطفی باشیم. البته برطرف شدن نیازهای ناخودآگاه به این معنا نیست که ناخودآگاه به دنبال این هستیم که دیگران خدمتی به ما کنن بلکه به این معناست که ناخودآگاه به دنبال یک تصویر از فردی است که توانسته نیازهای ما را در زندگی خود برطرف کند.

خلاصه مراحلی برای بازگرداندن عشق از راه دور

به صورت خلاصه مراحل بازگشت به عشق و ازدواج بدون برقرار کردن ارتباط و از راه دور با کمک بستر نظریه شش درجه جدایی را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد.

  • شناخت امواج مثبت مشوق سابق ( نیازها، معیارها و ارزش های ضمیر ناخودآگاه)
  • اشنایی با سیگنال های جذب ( یادگیری تکنیک های مختلف)
  • تقویت سیگنال های جذب ( افزایش مهارت و تسلط در این تکنیک ها)
  • ارسال سینگنال های جذب از راه دور در شبکه ۶ مرحله ای
  • ارسال سیگنال های جذب از راه نزدیک برای ازدواج

آموزش سیگنال های جذب برای افرادی که قصد سوء استفاده داشته باشند و تصمیم به ازدواج نداشته باشند انجام نمی شود. این تکنیک ها برای خانم هایی که متاهل هستند و قصد بازگرداندن معشوق خود را دارند آموزش داده نمی شود. به همین دلیل برای یادگیری این تکنیک ها برای بازگشت به عشق و ازدواج می توانید به تیم روانشناسی نوین بینش پیام ارسال کنید و شرایط ما را برای آموزش بپذیرید. در صورت موافقت آموزش انجام می شود.

برای یادگیری تکنیک سیگنال های جذب برای بازگشت به رابطه می توانید به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید تا تیم روانشناسی نوین بینش به صورت رایگان پاسخ شما را ارسال کند. همه تکنیک های بازگشت به رابطه توسط شاهین زند مدل سازی و طراحی شده است و آموزش آن تضمینی می باشد.

همچنین می توانید پرسش های شخصی خود را نیز با ما در میان بگذارید و پاسخ خود را دریافت کنید. ارسال پیام به تیم نوین بینش کاملا رایگان است. همه این مراحل زیر نظر متخصص هایی انجام می شود که به شما در تمام مراحل کمک خواهند کرد:

شماره تماس تلگرام و واتس آپ:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش بازگشت به عشق و ازدواج مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهید بیشتر بدانید:

تمرین ها و تکالیف برای برگرداندن عشقمان

۴ مرحله برای بازگرداندن عشق از دست رفته

۴ مرحله ساده برای تقویت هوش هیجانی

عشق یک طرفه – جذب عشق وقتی به ما علاقه ندارد

استراتژی nlp برای ایجاد عشق

مدل لوح سفید برای معذرت خواهی از عشق