بهترین راه برای برگرداندن عشق از راه دور

قبل از هر چیز باید به این نکته اشاره کنم که وقتی در مورد بهترین راه برای برگرداندن عشق یا عشق سابق از راه دور صحبت می کنیم منظور برگرداندن فردی است که با او قصد ازدواج داشته ایم و یا فردی که قبلا با او ازدواج کرده ایم و اکنون می خواهیم از طلاق جلوگیری کنیم اما به دلیل دسترسی سختی که به وی داریم یا به هر دلیل دیگر ارتباط مستقیم با وی برای مان مشکل است.

پس به یاد داشته باشید اگر هدف شما از ایجاد روابط عاطفی ازدواج و پایداری یک عشق جاودانه نیست پس این مقاله را مطالعه نکنید زیرا نتایج مثبتی بدست نخواهید آورد.

بهترین راه برای برگرداندن عشقمان چیست

بهترین را برای بگرداندن عشقم چیست؟

آیا برگشتن عشق قدیمی امکان دارد؟

تکالیف برای برگرداندن عشقمان چیست؟

این ها پرسش های رایجی هستند که بعد از جدایی با آن رو به رو می شوید. بسیاری افراد به دنبال جادوها و طلسم ها می روند و بسیاری دیگر با تصویر سازی های مداوم که باعث ارسال انرژی منفی می شود به اسم قانون جذب به دنبال برگرداندن معشوق خود از راه دور و بدون برقراری ارتباط هستند.

همه این روش ها غلط است. به یاد داشته باشید هیچ چیز فقط با فکر کردن، تصور سازی یا دعا خواهند حل نمی شود. حتی خداوند هم می فرمایند “و نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است و قطعا ثمره کوشش و تلاش خود را خواهد دید”.

پس همیشه به یاد داشته باشید بهترین راه افزایش آگاهی، دانش و اطلاعات کافی است که می توانید با کمک آنها عشق را در رابطه خود برگردانید و رابطه خود را ترمیم کنید. در حال حاضر نیز قصد دارم در مورد تکنیک علمی صحبت کنم که به ما کمک می کند بهترین را برای برگرداندن عشقمان را از راه دور یاد بیگریم.

این تکنیک شبکه ۶ مرحله ای جذب نام دارد. با این تکنیک می توانیم کانالی ایجاد کنیم برای انتقال سیگنال های جذب به افرادی که حتی با آنها در ارتباط نیستم و در نتیجه یاد خواهیم گرفت چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم. در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا قانون قانون شبکه ی ۶ مرحله ای جذب بهترین راه برای بازگرداندن رابطه تمام شده است.

تکنیکی که می خواهم امروز آن را به شما آموزش بدهم با قانون جذب عشق از دست رفته متفاوت است.

بهترین زمان برای استفاده از شبکه ی ۶ مرحله ای جذب 

سیگنال جذب فقط وقتی لازم است مورد استفاده قرار بگیرد که قصد شما بازگشت معشوق از راه دور و بدون برقراری ارتباط باشد.

اما اگر عشق سابق تان در دسترس شما است و می توانید در معرض دید وی قرار بگیرید و یا با وی ارتباط برقرار کنید باید سیگنال ها را به طور مستقیم برای او ارسال کنید و دیگر نیازی نیست سیگنال های جذب را از راه دور و از طریق کانال شبکه ۶ مرحله ای ارسال کنید اگرچه در هر صورت شما در شبکه ی ۶ مرحله ای قرار خواهید گرفت.

شبکه ی ۶ مرحله ای یا شبکه ارتباطی که نظریه شش درجه جدایی به ما معرفی می کند لزوما به این معنا نیست که همه دنیا از شما خبر دارند و شما را می شناسند. در واقع بدین معنا است که شما می توانید مرد یا زن مورد علاقه تان را بدون برقراری ارتباط از خود خبر دار کنید و از این طریق عشق را به رابطه تمام شده خود برگردانید.

بهترین نظریه برای برگرداندن عشق از راه دور 

بسیاری افرادی که از طریق سایت نوین بینش با ما ارتباط برقرار کرده اند و تجربه استفاده از تکنیک نظریه شش درجه جدایی را داشته اند گفته اند هماهنگ شدن با نظریه شش درجه جدایی بهترین را برای برگرداندن عشق شان است.

نظریه شش درجه جدایی به ما کمک می کند بتوانیم از تکنیک ارسال سیگنال جذب از راه دور استفاده کنیم. در ادامه بیشتر در مورد این تکنیک صحبت خواهیم کرد ( نگاه کنید به برگرداندن عشق به رابطه با قانون سیگنال).

نظریه شش درجه جدایی به ما می گوید هر فردی در کره زمین از طریق ۵ نفر با نفر ششم در ارتباط است که می تواند هر فردی در جهان باشد. به عبارت دیگر بر اساس این نظریه همه انسان های دنیا می توانند با هم در ارتباط باشند.

به عبارت دیگر فقط ۵ نفر بین شما، عشق سابق تان و ملکه انگلستان، تام کروز یا حتی چوپانان مغولی وجود دارد. برای اینکه بهتر متوجه شوید اجازه دهید مثال بزنم.

این فرایند به این شکل عمل می کند که در حال حاظر حداقل ۱۰۰ نفر وجود دارند که شما را می شناسند. هر کدام از این ۱۰۰ نفر نیز با ۱۰۰ نفر دیگر در ارتباط هستند. یعنی در سطح ۲ شما با ۱۰۰۰۰ در ارتباط هستید. در سطح سوم نیز مجدد بای عدد نهایی را ضربدر ۱۰۰ بکنیم که تعداد افراد در سطح سوم بدست بیاید یعنی ۱۰۰۰۰۰۰ نفر. در سطح ششم جمعیت این افراد به  ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ نفر می رسد.

اکنون شبکات اجتماعی و محیط های مجازی هم به این فرضیه اضافه کنید. در این صورت متوجه خواهید شد که چقدر جهان کوچک شده است و انسان ها به یکدیگر نزدیک هستند. این نظریه به ما تکنیکی را معرفی می کند که نام آن را شبکه ی ۶ مرحله ای جذب گذاشته ام. شبکه ی ۶ مرحله ای در واقع کانالی است که انسان ها از راه دور و بدون برقرار کردن ارتباط می توانند با یکدیگر در تماس باشند.

شبکه ی ۶ مرحله ای و سیگنال های ضمیر ناخوداگاه

اجازه بدید رابطه شبکه ی ۶ مرحله ای و سیگنال های ضمیر ناخودآگاه که بهترین راه برای برگرداندن عشق تان است را با یک مثال توضیح دهیم:

زیر شهری که در آن زندگی می کنید شبکه عظیمی از لوله های آب وجود دارد که مسئول انتقال آب به خانه ها و فضاهای سبز است.  پس همه خانه ها و فضاهای سبز از طریق این لوله ها به یکدیگر متصل هستند اما اگر فشاری وجود نداشته باشد یا آبی وجود نداشته باشد، وجود چنین لوله هایی بی فایده است. پس تنها وجود اتصالات منجر به انتقال نمی شود.

در مورد اتصال بین انسان ها نیز داستان به همین شکل است. همه انسان ها از طریق شبکه ی ۶ مرحله ای ( یعنی بدون برقراری ارتباط) به یکدیگر وصل هستند اما اگر جذبی ایجاد نشود و یا جذبی باشد ولی ارسال نشود، هیچ انتقالی صورت نمی گیرد؛ پس همه این اتصالات بی نتیجه خواهند بود.

به عبارت دیگر وسایل مورد نیاز ما برای برگرداندن عشقمان از راه دور شامل یک شبکه ی ۶ مرحله ای، سینگال های جذب و یک سیستم انتقال سیگنال جذب است.

در واقع شبکه ی ۶ مرحله ای بین انسان ها همان لوله های آب است، سیگنال جذب همان آبی است که باید منتقل شود و تکنیک های سیگنال جذب همان فشاری است که باعث حرکت هرچه سریع تر سیگنال جذب از راه دور می شود.

اکنون که با شبکه ۶ مرحله ای جذب آشنا شده ایم وقت آن است که بفهمیم سیگنال های جذب چگونه ایجاد می شوند و چطور می تواند بهترین راه برای برگرداندن عشقمان باشد.

چرا بهترین راه برای برگرداندن عشق از راه دور ساده است

خیلی وقت ها ما تحت تاثیر سیگنال افرادی هستیم که آنها را نمی شناسیم پس آن سیگنال هم هیچ قابلیت جذب کننده برای ما ایجاد نمی کنند. اما اگر تحت تاثیر سیگنالی قرار بگیریم که قبلا آن را از فردی دیگر دریافت کرده بودیم ( مثلا عشق از دست رفته مان)، قطعا آن فرد در سطح ناخودآگاه به یاد خواهد آمد ( دقت کنید که این فرایند در سطح ناخودآگاه به یاد می آید و نه خودآگاه).

به همین دلیل است که برای اجرای بهترین تکنیکِ برگرداندن عشق ( سیگنال های جذب از راه دور)  حتما باید در گذشته با عشق خود در ارتباط بوده باشید.

شاید در نگاه اول به نظر سخت باشد اما اصلا اینگونه نیست. تنها کاری که شما لازم است انجام دهید ارسال سیگنال جذب است که باید برای اطرافیان خود ارسال کنید. هر چقدر شروع این سیگنال قوی تر و نیرومند تر باشد، می توانید زودتر در بازگشت عشق و رسیدن به ازدواج ( و اگر متاهل هستید در حفظ ازدواج)) موفق شوید.

به یاد داشته باشید سیگنال جذب باید بار معنایی به همراه داشته باشند که مطابق با امواج مثبت عشق تان است. نه اینکه بروید و مثلا به همه بگویید درمورد من با دیگران صحبت کنید. اصلا نیازی نیست کاری با دیگران داشته باشید شما فقط باید روی ارسال سیگنال جذب تمرکز کنید. به همین سادگی.

شاهین زند – مدیر و موسس سایت نوین بینش – بر اساس قانون ان ال پی، مقالاتی نوشته و در آنها تکنیک هایی را توضیح داده است که باعث ارسال سینگنال های جذب در شبکه ی ۶ مرحله ای خواهد شد. در نتیجه می تواند بهترین را برای بازگرداندن عشق به رابطه باشد.

دقت کنید شاهین زند “تکنیک های ان ال پی” را آموزش نمی دهد بلکه تکنیک های بازگشت به عشق و ازدواج را بر اساس ان ال پی آموزش می دهد.

تکنیک های بازگشت به عشق و ازدواج بر اساس ان ال پی، زبان بدن، روانشناسی عشق و ازدواج، روانشناسی جذب، مهارت های ارتباطی، شبکه ی ۶ مرحله ای و غیره است.

خلاصه مراحل بازگرداندن عشق از راه دور

به صورت خلاصه مراحل بازگشت به عشق و ازدواج بدون برقرار کردن ارتباط و از راه دور با کمک بستر نظریه شش درجه جدایی را می توان به موارد زیر تقسیم بندی کرد.

  • شناخت امواج مثبت مشوق سابق ( نیازها، معیارها و ارزش های ضمیر ناخودآگاه)
  • اشنایی با سیگنال های جذب ( یادگیری تکنیک های مختلف)
  • تقویت سیگنال های جذب ( افزایش مهارت و تسلط در این تکنیک ها)
  • ارسال سینگنال های جذب از راه دور در شبکه ۶ مرحله ای
  • ارسال سیگنال های جذب از راه نزدیک برای ازدواج

آموزش سیگنال های جذب برای افرادی که قصد سوء استفاده داشته باشند و تصمیم به ازدواج نداشته باشند انجام نمی شود. این تکنیک ها برای خانم هایی که متاهل هستند و قصد بازگرداندن معشوق خود را دارند آموزش داده نمی شود. به همین دلیل برای یادگیری این تکنیک ها برای بازگشت به عشق و ازدواج می توانید به تیم روانشناسی نوین بینش پیام ارسال کنید و شرایط ما را برای آموزش بپذیرید. در صورت موافقت آموزش انجام می شود.

برای یادگیری تکنیک سیگنال های جذب برای بازگشت به رابطه می توانید به شماره زیر از طریق واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید تا تیم روانشناسی نوین بینش به صورت رایگان پاسخ شما را ارسال کند. همه تکنیک های بازگشت به رابطه توسط شاهین زند مدل سازی و طراحی شده است و آموزش آن تضمینی می باشد.

همچنین می توانید پرسش های شخصی خود را نیز با ما در میان بگذارید و پاسخ خود را دریافت کنید. ارسال پیام به تیم نوین بینش کاملا رایگان است. همه این مراحل زیر نظر متخصص هایی انجام می شود که به شما در تمام مراحل کمک خواهند کرد:

شماره تماس تلگرام و واتس آپ:

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

بهاره فتاحی – کارشناس روابط عمومی تیم روانشناسی نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد بازگشت به عشق و ازدواج در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش بازگشت به عشق و ازدواج مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهید بیشتر بدانید:

۴ مرحله برای بازگرداندن عشق از دست رفته

آیا عشق از دست رفته را می توان بازگرداند

هوش هیجانی چیست و چه کاربردی دارد

۴ مرحله ساده برای تقویت هوش هیجانی

جذب کردن فردی که به ما علاقه ندارد

استراتژی nlp برای ایجاد عشق

مدل لوح سفید برای معذرت خواهی از عشق