چگونه خیلی سریع پولدار شویم

آیا ممکن است خیلی سریع ثروتمند شوید؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهم اجازه دهید در مورد تعریف کلمه ی ” سریع ” در اینجا توضیحی داشته باشم. اگر می خواهید یک شبه، در چند روز و یا حتی چندماه پولدار شوید بهتر است این موضوع را فراموش کنید چون ممکن نیست.

شما می توانید در طول 5 سال و حتی کمتر پولدار شوید پس بهتر است تا زمانی که در این دوره ی 5 ساله هستید نا امید نباشید. (نگاه کنید به هنر ثروتمند شدن در 5 سال)

برای سریع ثروتمند شدن باید ابتدا درک کنید که منظور از سریع در اینجا یک دوره ی 3 تا 5 ساله می باشد  و این زمان برای ثروتمند شدن زمان خیلی کوتاهی است.

اگر تصمیم بگیرید در 6 ماه ثروتمند شوید و نتوانید به این هدف برسید چه می شود؟

تنها چیزی که برای شما می ماند یک نا امیدی بزرگ است. بنابراین بهتر است برای ثروتمند شدن یک برنامه  و هدف بلند مدت داشته باشید و روی آن کار کنید.

ثروتمند شدن در زمان کوتاه امکان پذیر است

اکنون که معنی لغت “سریع” را می دانید قدم بعدی برای ثروتمند شدن در زمان کوتاه تغییر اعتقادات و باورهای شماست.

اگر اعتقادات و باورهای محدود کننده ی خود را دور بریزید می توانید در کمترین زمان ثروتمند شوید. (نگاه کنید به با نابودی باورهای غلط استعدادهای پنهان خود را آزاد کنید

باورهای محدود کننده ای مانند “من خوب نیستم” یا “پول من را خودخواه می کند” باعث می شود کمتر از سطحی که می توانید زندگی کنید و نتوانید ثروتمند شوید.

تنها تفاوت میان یک فرد ثروتمند و فقیر، مجموعه ای از باورهای فرد در مورد خودش و پول می باشد.

واقعا می خواهید ثروتمند شوید باید یاد بگیرید باورهای محدود کننده و نادرست خود را شناسایی کنید و آن ها را از بین ببرید، به خصوص باورهایی در مورد پول و ثروت.

شروع یک کسب و کار می تواند خیلی زود شما را ثروتمند کند

چقدر می توانید از درآمد حاصل از شغل خود پول پس انداز کنید؟ 500 هزار تومان؟ 1 میلیون تومان؟ 2 میلیون تومان؟ حتی اگر ماهی 5 میلیون تومان پس انداز داشته باشید 20 سال طول می کشد بتوانید 1 میلیارد پول به دست آورید!

شما می توانید در کمترین زمان ثروتمند شوید اما نه با کار کردن برای دیگران. باید در مورد شروع یک کسب و کار برای خودتان فکر کنید. بسیاری از مردم با شنیدن کلمه ی کسب و کار می ترسند چون تصور می کنند برای راه اندازی یک کسب و کار باید یک شرکت بزرگ با تعداد زیادی کارمند داشته باشند. اما کسب و کار شما می تواند در حد یک مغازه ی کوچک، یک کار خانگی و حتی یک وبسایت یا وبلاگ باشد.

تاسیس یک وبسایت به تنها 100 هزار تومان پول نیاز دارد. پس بدون سرمایه هم می توانید کسب و کار خود را راه انداخته و ثروتمند شوید.

اجازه دهید آنچه تا کنون گفته ام را خلاصه کنم:

  1. می توانید خیلی زود و سریع ثروتمند شوید اما به یاد داشته باشید منظور از کلمه ی سربع در اینجا دوره ی زمانی بین 3 تا 5 سال است.
  2. از باورها و اعتقادات محدود کننده در مورد خودتان و پول خلاص شوید.
  3. کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید، مهم نیست کسب و کار شما چقدر کوچک باشد حتی می توانید با یک کار خانگی به درآمد خوبی برسید. (نگاه کنید به چگونه یک کسب و کار موفق راه بیندازیم)

با توجه به این توصیه ها می توانید در کمترین زمان ممکن ثروتمند شوید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائرة المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

 

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

5 حرکت من برای کسب درآمد اینترنتی

چگونه به سرعت پولدار شویم

پولدار شدن در کمترین زمان

چگونه یک شبه پولدار شویم

راه های پولدار شدن در زمان کوتاه

سریع ترین راه برای پولدار شدن

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

چگونه در خانه پولدار شویم. چگونه در نوجوانی پولدار شویم. چگونه پولدار شویم بدون سرمایه. چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم. چگونه پولدار شویم در ایران. می خواهم پولدار شوم چگونه. چگونه پولدار بشم. چگونه با یک کلیک پولدار شویم