۶ نکته برای کسب درآمد تضمینی از سایت

برای کسب درآمد از وبسایت باید هنگام راه اندازی وبسایت خود اصول اولیه ی به خصوصی را رعایت کنید. این اصول اولیه برای هر وبسایتی لازم است و به شما کمک می کند کسب و کار آنلاین خود را به درآمد خوبی برسانید. پس از خواندن این مقاله توصیه می کنم حتما مقاله ۵ مرحله برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت را مطالعه کنید.

۶ نکته برای کسب درآمد تضمینی از سایت

  1. انتخاب محصول

اولین قدم برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی انتخاب محصول است. محصول شما می تواند خوراک، پوشاک، لوازم بهداشتی و هرچیز دیگری باشد. لازم نیست محصول شما حتما فیزیکی باشد، می توانید به مردم خدمات آموزشی و سرگرمی و .. ارائه دهید. محصول یا خدمتی که برای فروش می گذارید بهتر است در زمینه ای باشد که به آن علاقه داشته و اطلاعات خوبی در مورد آن دارید. در این صورت مشکلی برای تهیه ی محصول یا خدمت خود نخواهید داشت.

  1. ساخت وبسات

اکنون باید برای فروش محصولات و خدمات خود یک وبسایت ایجاد کنید. برای ساخت می توانید از یک مختصص کمک بگیرید یا از وبلاگ ها و وبسایت های آماده استفاده کنید.

  1. جذب بازدید کننده

بعد از ساخت وبسایت باید بازدید کننده های وبسایت خود را افزایش دهید. هرچقدر وبسایت شما بازدید کننده ی بیشتری داشته باشد فروش و درآمدتان بیشتر خواهد بود. برای جذب بازدید کننده می توانید از شبکه های اجتماعی، تبلیغات بنری و گوگلی و همچنین مشارکت در فروش استفاده کنید.

  1. پیدا کردن کلمات کلیدی

بعد از انتخاب محصول باید کلمات کلیدی مربوط به آن را پیدا کنید. منظور از کلمات کلیدی بیشترین عبارت هایی است که مردم در مورد محصول شما در موتورهای جستجوگر سرچ می کنند. برای اینکه بتوانید برای عبارت های کلیدی محتوای مناسب تولید کنید بهتر است از ابزارهایی مثل wordstream یا word tracker کمک بگیرید.

همچنین می توانید از طریق وبسایت های پرسش و پاسخ، انجمن ها و نظر سنجی های اینترنتی کلمات کلیدی و عبارت های مورد نیاز خود را پیدا کنید. (نگاه کنید به کسب درآمد آسان با تولید محتوا)

  1. نظر سنجی

هنگام ارائه ی محصول و خدمات خود از کاربران نظر سنجی کنید. انتقاد و پیشنهاد های آن ها را برای بهبود محصول و خدمات خود دریافت کرده و از آن استفاده کنید. آن ها می توانند اشتباهات شما را بهتر از خودتان تشخیص دهند.

  1. جلب اعتماد

اگر می خواهید برای مدت طولانی از کسب و کار خود پول درآورید باید اعتماد مشتریان را جلب کنید تا دوباره به فروشگاه شما برگردند. این اعتماد راه می توانید با ارائه ی محصولات و خدمات با کیفیت، تحویل به موقع و سالم و همچنین مشاوره ی خوب و رایگان به دست آورید.

  1. سیستم پرداخت

علاوه بر طراحی صحیح وبسایت به شکلی که مردم بتوانند نیازهای خود را به راحتی در آن برطرف کنند باید سیستم پرداخت مطمئن و آسان داشته باشید. پیشنهاد می کنم روند پرداخت شما با کمتر از ۳ کلیک صورت بگیرد و در آخر امکان پیگیری پرداخت و سفارش را به طور دقیق در اختیار مشتریان قرار دهید. همچنین به آن ها اطمینان دهید اطلاعات شخصی و اطلاعات پرداخت آن ها کاملا امن خواهد بود.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر

نوین بینش یک سایت پزشکی پیچیده یا یک دائره المعارف آنلاین و خسته کننده نیست؛ در حقیقت مرجعی است که شما می توانید هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید که به زبانی ساده نوشته شده است. سایت نوین بینش یک سایت پژوهشی است که در زمینه روانشناسی تجاری، مدیریت، روانشناسی عشق، کارآفرینی و موفقیت فعالیت می کند. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

۵ مرحله برای کسب درآمد مطمئن از اینترنت

۸ نکته مثبت در مورد کسب درآمد در اینترنت

کسب درآمد میلیونی از اینترنت

چگونه از سایت خود کسب درآمد کنیم

کسب درآمد در منزل بدون سرمایه

کسب درآمد از اینترنت به صورت رایگان

شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارت های زیر به این مقاله رسیده اید:

کسب درامد اینترنتی واقعی. درامد از سایت. بهترین روش کسب درآمد از اینترنت. کسب درآمد تضمینی از اینترنت. درآمد اینترنتی. سایت کسب درآمد اینترنتی