راه های عاشق کردن دیگران: تغییر افکار

جذب افراد با ذهن

آیا می توان افکار دیگران را در جهت علاقه مندی به شما تغییر داد؟

به نظر شما عشق یک اتفاق تصادفی است یا یک مسئله ی قابل کنترل؟

جهان شامل قوانین دقیق و مشخصی است که هیچگاه تغییر نمی کنند. مثلا اگر یک تکه چوب را روی آب قرار دهید همیشه شناور می ماند اما اگر یک میخ فلزی را روی آب قرار دهید در آن فرو می رود.

عشق نیز قوانین مشخصی را دنبال می کند اما به دلیل اینکه اکثر مردم نمی توانند با این قوانین رو به رو شوند، خود را به انجام کارهایی مشغول می کنند که با این قوانین در تناسب نیستند.

عشق چگونه اتفاق می افتد؟

من گروه موسیقی ۷ باند را تحسین می کنم اما به طور تصادفی چندماهی به آهنگ هایشان گوش نکرده ام. دلیل علاقه من به این گروه موسیقی این است که بعضی آهنگ هایشان با باورهای من طنین انداز می شود؛ یعنی بعضی از کلماتی که به کار می برند همان کلماتی است که گاهی به ذهن من می رسند.

در واقع علاقه ی من به این گروه موسیقی به دلیل علاقه ام به نوع تفکر آن هاست.

چندروز پیش در خال مرور آهنگ ها بودم که به طور تصادفی به یکی از بهترین آهنگ های این گروه برخوردم.

بارها و بارها ان آهنگ را گوش دادم و با خود گفتم” من واقعا این افراد را دوست دارم! آن ها شگفت انگیز هستند.”

” نه درواقع آن ها شگفت انگیز نیستند،آن ها مدهوش کننده هستند! من آن ها را ستایش می کنم”

متوجه شدید چه اتفاقی افتاد؟ چیزی که اصلا در ذهن من هم نبود ناگهان ذهنم را تصرف کرده و حتی برایم نسبت به قبل جذاب تر جلوه کرد.

چگونه دیگران را عاشق کنید

ربط مثال قبل با عاشق شدن چیست؟

عشق زمانی اتفاق می افتد که شما در معرض توجه و در دسترس باشید. در دسترس بودن به این معنی که معمولا حضور داشته باشید، قابل دسترس باشید و توجه خود را به صورت غیر مستقیم نشان دهید.(نگاه کنید به جذب کردن فردی که به شما علاقه ای ندارد)

اگر فردی بداند که شانس برقراری رابطه به شخصی خاص را دارد بیشتر به آن شخص فکر خواهد کرد حتی اگر آن شخص خاص در ابتدا علاقه ای به او نداشته باشد.

اگر به او نشان دهید که توانایی ارضای نیازهای برآورده نشده اش را دارید و می توانید به طرز معجزه آسایی او را خوشحال کنید، تحت تاثیر شما قرار خواهد گرفت.(نگاه کنید به عشق و برطرف کردن نیازهای روانی)

تغییر افکار با تکنیک تکرار

پیشتر هم در باره ی این موضوع توضیح داده ام که تکنیک تکرار به راحتی می تواند افکار یک شخص را تحت تاثیر قرار دهد. در واقع ذهن من برای گوش دادن به آن آهنگ برنامه ریزی شده بود و به این دلیل بارها و بارها این کار را انجام دادم.

به عبارت دیگر زمانی که ویژگی های خوب خود را نشان داده و معمولا در معرض دید باشید، در پس ذهن طرف مقابلتان ثبت می شوید و شانس شما برای جذب او بیشتر خواهد شد.

آنچه که اتفاق می افتد به این صورت است: هر چیزی که طرف مقابلتان را به یاد شما بیاندازد مستقیما بر باور های او تاثیر خواهد گذاشت. با وجود اینکه باورها یسیار سخت و محکم هستند اما اگر فشار کافی بر آن ها وارد شود می توانند بسیار شکننده باشند. اگر شما بتوانید این فشار را اعمال کنید، باور های طرف مقابلتان تغییر کرده و به سمت علاقه مندی به شما پیش می روند.(نگاه کنید به برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه)

جمع بندی

  1. در معرض توجه باشید و نظر و توجه دیگران را جلب کنید.
  2. حضور داشته باشید و در دسترس قرار بگیرید.
  3. روی نیاز های برآورده نشده ی دیگران کار کنید. اگر این کار را عاقلانه انجام دهید برای شما معجزه خواهد کرد.
  4. با تکنیک تکرار عقاید و افکار طرف مقابلتان را تغییر دهید.

شاهین زند – محقق و پژوهشگر.

سایت نوین بینش برای افرادی که قصد سوء استفاده از این مطالب را دارند نوشته نشده است پس اگر هدف شما سوءاستفاده از دیگران است لطفا از این سایت خارج شوید. سایت نویت بینش یک سایت پزشکی یا یک دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی روانشناختی و علمی است که به شما کمک می کند درک بهتری از خود و دیگران بدست آورید و از این آگاهی برای بهبود روابط و مهارت های ارتباطی و به صورت کلی جهت ارتقای کیفیت زندگی خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید قوی ترین صلاح شما دانش شما است.

سایت نوین بینش یک سایت پیچیده و یا دائره المعارف خسته کننده نیست بلکه مرجعی است که  به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم  در سایت نوین بینش منتشر شده است. با این کتاب هر شخصی را عاشق خود کنید و یا هزینه ی پرداختی  را پس بگیرید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

آیا می خواهید بیشتر بدانید؟

راه های عاشق کردن پسران مغرور

راه های عاشق کردن دیگران

تبدیل عشق یک طرفه به دو طرفه – آشنایی و ازدواج

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته